Wpis z mikrobloga

Jakiś tuman zastawił nam rampę rozladunkowa

Zgłosiłem to na 112. Przyjeżdża patrol
Policjantka wychodzi i pyta mnie czy to nie jest auto moje lub któregoś z pracowników XD

Oni serio jeżdżą we dwójkę bo jeden umie czytać a drugi pisać

#gownowpis #zalesie #policja
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
@OCIEBATON
Wiesz, tylko tak samo jak ty podejrzewasz tych policjantów o ubytki umysłowe, to tak samo oni mogą podejrzewać ciebie. Na codzień mają pewnie masę bezpodstawnych i niepotrzebnych gównozgłoszeń. Czasem lepiej zadać takie debilne pytanie niż tracić masę czasu.
  • Odpowiedz
  • 1
@OCIEBATON: z drugiej strony, dostali zgłoszenie że auto zastawiło rampę, podjeżdżają i pytają kto co. Różne są sytuacje. Nie widzę w tym nic głupiego, tylko ustalanie podstaw.
U mnie ostatnio auto pracownika stoczyło sie na drogę, częściowo ją zablokowało i uszkodziło dwa samochody.
Też jak przyjechała policja to ustalali czyje to auto, było pracownika, a nikt przecież nie wie kogo to samochód.
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: ludzie zgłaszają kradzieże auta które sobie sami zaparkowali wyjątkowo w innych m miejscu i zapomnieli bo "od zawsze" parkują przed blokiem a teraz auta nie ma

Pewnie i takie sytuacje się zdarzają że ktoś tego dnia przyjechał autem żony, wyszedł na chwilę przy tej rampie i później mu się zapomniało że to jego samochód gdy szukali właściciela zielonego opla corsa a on przecież ma czarnego citroena kombi
  • Odpowiedz
Policja w tym kraju potrzebuje głębokich przemian. Początkiem lat 2000 zaczęło powoli, powoli się poprawiać, ludzie mieli o nich lepsze zdanie. No ale przyszedl rok 2015 i zmienili się w pislicje.


@Krzysztof53647:

Bo wcześniej była POlicja, teraz znowu każdy prowokator czy szaleniec, który podniesie na rękę na demokrację walczącą niech będzie pewny, że mu tę rękę władza ludowa odrąbie[...] w interesie dalszej demokratyzacji naszego życia.
  • Odpowiedz
( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja j---e. Co to ma udowodnić? Jeszcze raz, boś niezbyt bystry. Nawet dzieci wiedzą, że z gównem się tam nie dzwoni, bo liczba operatorów jest ograniczona i może ich zabraknąć dla kogoś naprawdę potrzebującego. Teraz comprende?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON: no tak przecież wystarczy po numerach znaleźć dane posiadacza, później jego numer telefonu, następnie namierzyć jego lokalizację przez sieć komórkową, następnie użyć zdjęć satelitarnych a na końcu użyć fal mikrofalowych aby wyszedł z domu.
  • Odpowiedz