Wpis z mikrobloga

#przegryw Jeszcze z 3 kieliszki i cała 07 Finlandi poszła w p------c więc jestem już pijany tym bardziej że było kilka drinków wcześniej. Jeśli i tym razem obudzę się po 2h to stracę nadzieję. Chuop nie umie spać a w kolhozie jak przecinak lata. To jest śmiechu warte ,śmiech na sali i palce lizać
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kornel-mir: polecam zmniejszyć dawkę do 0,5 ale dokupić jedno mocniejsze p--o. Jak już Ci tak z 200 wódy zostanie to wlej se pół piwa do kufla, dolej te 200 wódki i pij dość szybko. Jutro nie będziesz pamiętał nic z wieczoru. tak jak przedmówca powiedział, za wolno pijesz. Ja tak robie i kładąc się o 2-3 w nocy ocknę się dopiero o 12-14
  • Odpowiedz
  • 0
@kornel-mir: ale co ci po takim śnie alkoholowym? Organizm trawiąc a-----l prawie nie odpoczywa, więc obudzisz się tak samo z-----y jak wcześniej, z tą różnicą, że stracisz czas xD
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@rzuf22: Tylko że ja o tym wiem. Przechodziłem już terapię i jestem naprawdę świadomy. Ale ja już rady nie daje ,chwytam się brzytwy ,potrzebuje się wyłączyć dla wyłączenia. Jeśli to nie pomoże zacznę walić głową w mur żeby stracić przytomność i odetchnąć. Biorę jeszcze 30mg mitrazapiny. Oby pomoglo
  • Odpowiedz