Wpis z mikrobloga

Jestem w stanie zrozumieć (nie mylić z tolerować) jazdę na podwójnym gazie chłopaków ze wsi. Dyskoteka 10km od domu, najbliższa taksówka z miasta powiatowego kosztuje 150zł, a chłop tyra za minimalną. Ale dlaczego oskarki z bogatych domów w centrum Warszawy nie zamówią ubera za 35zł to nie jestem w stanie ogarnąć ¯\(ツ)/¯

#lukaszzak #wypadek #kierowcy #warszawa #patologia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale dlaczego oskarki z bogatych domów w centrum Warszawy nie zamówią ubera za 35zł to nie jestem w stanie ogarnąć


@123xD: wożonko i z-----------o jest tu elementem imprezy
  • Odpowiedz
@123xD: to ty się naucz. Ja nie mówię,że tolerujesz. Ja mówię, że rozumiesz. Ale normalnym ludziom ciężko zrozumieć nawet jeśli ktoś jest nachlany i jedzie po wsi. I apropos rozumienia,niewiele rozumiesz z całej sytuacji, bo im nie chodziło o to by się przejechać z miejsca na miejsca,a ścigać. I robili to od dawna. I akurat Żak nie był żadnym bananowcem,bo ojciec w pierdlu na ćwiary,a matka pracuje w żabce. Nie
  • Odpowiedz
@123xD: czyli jesteś w stanie zrozumieć, że nie są w stanie znaleźć/wytypować/wylosować jednego człowieka z całej grupy 5-8 osób który dokona tak heroicznego czynu, jak niepicie na imprezie?
Ha tfuu na ciebie, tak jak Git napisał, jesteś takim samym odpadem jak ci co z----------ą pijani po wsiach. Przejedź się krajówką, zobacz ile krzyży stoi. Poczytaj jakieś lokalne gazetki na wioskach, zobacz jak często będzie artykuł o tym samym scenariuszu -
  • Odpowiedz
@123xD: jak można usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób ludzi prowadzących po alko? Niewazne czy ktoś jedzie z remizy dwie wioski dalej czy w centrum miasta. Zabić mogą tak samo. Różnica taka, że jeden wjedzie w przypadkowego przechodnia a drugi rozsmaruje kogoś z sąsiadów.
  • Odpowiedz