Wpis z mikrobloga

Hejka, jak w stosunku do przewidywanej daty dostawy wyglądało pobranie środków z konta? Kiedy Wam pobrało?
Środki mam na revolucie i jestem ciekawy czy wszystko przejdzie prawidłowo i nie wykrzaczy zamówienia.

Otrzymał ktoś z Was już swój egzemplarz? Jak wrażenia? :D
Jeśli możecie polećcie jakąś ładowarkę oraz ETUI do iphone'ów - to będzie mój pierwszy i w sumie nie znam firm, które są godne polecenia.

Ladowarkę chyba kupię oficjalną + jakąś nieoficjalną taką bezprzewodową, ale co do ETUI i szkiełka nie wiem jakie firmy są godne zaufania.

#iphone #apple #telefony #ios
Yakooo - Hejka, jak w stosunku do przewidywanej daty dostawy wyglądało pobranie środk...

źródło: ajfon

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@nasalislarvatus znaczy to wiem, natomiast zastanawiam się kiedy mogę się spodziewać wysyłki.

Zamawiałem na firmę, mam VAT EU w swoim JDG, i wpłaciłem na revoluta tam kwotę trochę wyższa niż kwota netto, a ktoś tam wspominał, że jeden konsultant mówi że pobiorą kwotę netto a drugi że kwotę brutto.

I się zastanawiam czy przelewać więcej dla bezpieczeństwa na revoluta, bo boje się że mi się wykrzaczy zamówienie bo np bedzie za
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@martala przez infolinie jedyna możliwą opcja jest płatność kartą.

Ja po prostu wygenerowalem sobie wirtualna kartę do płatności dla Apple w revolucie. Podałem dane karty, oni mi ją zweryfikowali podczas dzwonienia. Mają ściągnąć kasę w dniu wysyłki. Zobaczymy ;D

A potem po prostu elektronicznie przęsła fakturę na której pewnie w miejscu VAT będzie np.
  • Odpowiedz