Wpis z mikrobloga

@Linnior88: Wspaniały to był serial, nie zapomnę go nigdy. Brooke dobre szonisko, miała w sobie więcej chłopów niż przeciętny autobus miejski przez cały okres użytkowania, a najchętniej to się j----a z facetami swojej córki xD
  • Odpowiedz
@Linnior88: pamietam jak dzis jak Thorn strzelał do Ridga, to jeszcze było w zakresach trzycyfrowych numerów odcinków. Potem zmienili aktorów i to już byl nie ten Thorn.
  • Odpowiedz
@Linnior88: O cholera, mam kilka mętnych wspomnień z tym serialem.

Oglądała go moja babcia i do pewnego momentu mama. Pierwsze wspomnienie to takie, że w okolicach 2000 roku emitowany był coś koło 16. Miałem wtedy kilka lat i dźwięk czołówki przypominał mi, żebym był grzeczny i dał kobitom oglądać. Nie miałem pojęcia co się dzieje na ekranie, ale było to dla mnie niezwykle majestatyczne.

Z fabuły późniejszych odcinków to kojarzę zmartwychwstanie jednej postaci i przeszczep nerki oraz któreś związanie Brook i
  • Odpowiedz
Ridż z tego co widzę od 2015 już nie gra, ale Brooke jak najbardziej tak, tak jak i stary Forrester.

@FrasierCrane: Ridża od 11 lat gra inny gościu, tylko Bruk i stary Forrester są od początku przez tych samych aktorów grani
bastek66 - >Ridż z tego co widzę od 2015 już nie gra, ale Brooke jak najbardziej tak,...

źródło: 240

Pobierz
  • Odpowiedz
@Linnior88: Moja babcia zawsze myślała, że to jest kręcone na faktach autentycznych i przeżywała każdy odcinek.

Nie chciałem jej psuć zabawy z oglądania więc jedynie przytakiwałem
  • Odpowiedz