Wpis z mikrobloga

@5900541: najlepszy to byl fakt, że mogłeś zacząć oglądać od obojętnie którego odcinka i po 15 minutach wiedzieć, co się wydarzyło przez te kilka miesięcy :D
isomalta - @5900541: najlepszy to byl fakt, że mogłeś zacząć oglądać od obojętnie któ...
  • Odpowiedz
@Linnior88: Fun fact, Brooke wychodziła za mąż 15 razy. To dane z 2020 roku, więc pewnie to nie było jej ostatnie słowo. 8 razy za samego Ridża i tak, nadal to kręcą od 1987 roku 9378 odcinków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ridż z tego co widzę od 2015 już nie gra, ale Brooke jak najbardziej tak, tak jak i stary Forrester.
Brooke ma 63 lata
FrasierCrane - @Linnior88: Fun fact, Brooke wychodziła za mąż 15 razy. To dane z 2020...

źródło: Katherine-Kelly-Lang-66-05092024-2d079ab0c7cf48d2a181e894bcfdfef1

Pobierz
  • Odpowiedz
@gisot: początek Mars napada Kazika to streszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°), "co to był film na którym..."
A tak poważnie, to teoretycznie od dwóch domach mody i Forresterowie byli bardzo znanymi projektantami mody, który projekty p---------a Sally Spectra, która miała swój dom mody i kompleks niższości względem Forresterów. No i naokoło masa związków ten z tą, ta z tym, wielokrotne małżeństwa, typowe tematy z oper mydlanych
FrasierCrane - @gisot: początek Mars napada Kazika to streszcza ( ͡° ͜ʖ ͡°), "co to b...
  • Odpowiedz
@Linnior88 ile ja się tego z babcią i mamą naoglądalem w gimnazjum. Skończyłem patrzeć na odcinku gdzie jakiś szaman wskrzesił Taylor - mój rozum tego już nie wytrzymał. Najbardziej z bohaterów lubiłem Clarke Garrisona którego kiedyś dusił wąż. No i oczywiście Ridga - postać kultowa o tytanowej szczęce.
  • Odpowiedz