Wpis z mikrobloga

Oprócz tego że ten psychol zabił człowieka, smutna jest jeszcze jedna rzecz. Dokładnie ten fragment z onetu.

Gość widać że był "królem życia". Na fejsie jego zdjęcia mają więcej polubień niż ja mam znajomych. Zdjęcie z rozwaloną, zakrwawioną mordą - pod nim 438 lajków i komentarze: ale z ciebie wariat, świrus, beka, xd.

Żył jak śmieć, uprzykrzał życie innym. N-------i, dzikie imprezy, więzienie, a mimo to miał duże grono fanów w postaci tępych juleczek i oskarków. I takie cymbały zamiast się od niego odciąć to widzieli w nim kogoś godnego do zakumplowania się. Pewnie paru z nich pomogło mu zawinąć się za granicę.

Teraz dostanie 5 lat, odsiedzi, wyjdzie i będzie to samo.
I tacy ludzie chodzą po ulicach. Kwiat narodu.

#warszawa #wypadek #lukaszzak #patologiazmiasta #patologia
robert_blaszczykowski - Oprócz tego że ten psychol zabił człowieka, smutna jest jeszc...

źródło: temp_file9203344821077360669

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 192
@programistalvlhard grozi mu nawet 20.
A jacyś karniści już powiedzieli, że można by go oskarzyc o usiłowanie zabójstwa przez zaniechanie. A za to jest nawet dożywocie.
Jak temat będzie ciągnięty medialnie to kto więc jak to się potoczy.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: ja już napisałem pod jednym znaleziskiem, że to jest dla mnie abstrakcja, jak jakieś karyńska go bronią, gdzie typ „swojej kobiecie” załatwił bycie warzywem/całkowity paraliż, a i tak planem A była jej śmierć. No w pale mi się nie mieści, jak można być takim tępym workiem, wiadomo na co, jeżeli ten chwast postąpiłby z każdą umysłową plażą, która staje w jego obronie. Nie rozumiem tego.
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: podlej to potem całym pato "rapem" i social mediami i posyp odrobiną kompleksów z biedy albo małego pindolka i myk masz mental 80% (statystyka z d--y) męskiej części społeczeństwa do 30 roku życia xd
  • Odpowiedz
@jedmar: biorąc pod uwagę jak szybko skroili się z nakazem aresztowania i zaraz po tym europejskim odpowiedniku to chyba w końcu chcą pokazać że państwo jednak coś robi z takimi ludźmi. Oby dostał przykładny wyrok. Po perettim i majtczaku najwyższy czas.
  • Odpowiedz
że to jest dla mnie abstrakcja, jak jakieś karyńska go bronią, gdzie typ „swojej kobiecie” załatwił bycie warzywem/całkowity paraliż, a i tak planem A była jej śmierć. No w pale mi się nie mieści, jak można być takim tępym workiem,


@zdzichpolspzoo:

Codziennie na wykopie pisane jest o bluepillu i tych nieuświadomionych MĘŻCZYZNACH żyjących wśród nas OŚWIECONYCH rzekomo Mireczków
  • Odpowiedz
A potem widzę dziesiątki jak nie setki takich wpisów jak Twój i mnóstwo lajków :D Że jak to tak! Jak to DZIEWCZYNA wsiadła do samochodu. Słyszycie? Dziewczyna! Ona powinna książki w bibliotece czytać... :D


@Thorrand: sposób tej wypowiedzi przywodzi mi na myśl przemądrzałego kuca, któremu wydaje się, że jako jedyny zna prawdę objawioną, a reszta ludzi to idioci, których od dobrodusznie uświadamia. Otóż nie.

Po pierwsze, doskonale wiem, jak to
  • Odpowiedz
Po drugie, nie wiem jak ty, ale ja trochę kobiet przerobiłem, w tym te, które - delikatnie mówiąc - nie są z dobrego domu. Nawet teraz przygodnie spotykam się z panną, która wywodzi się z mocnej patologii, ale życie ją z grubsza naprostowało. Może to być dla ciebie szok, ale nawet one mają pewne granice, po których przekroczeniu nie traktują faceta jak "łobuza, którego ona naprawi", tylko jak niebezpiecznego z---a, którego należy unikać.


@zdzichpolspzoo:
  • Odpowiedz
@robert_blaszczykowski: jeśli ktoś w KO szybko pomyśli, to mogą go dojechać dla przykładu i potem nawalać w pisiorów na zasadzie ,,za PISu sprawcy takich zdarzeń uciekali do Dubaju, a za naszych czasów siedzą po kilkanaście/kilkadziesiąt lat".
Jeśli sądy się szybko uwiną, to może uda się Gumę wsadzić przed wyborami prezydenckimi. A wsadzenie go na poważny wyrok rzędu tych 20 czy więcej lat to pewnie kwestia kilku telefonów i przydzielenia sprawy
  • Odpowiedz
@CopyB: Ale wiesz, że korwiny typu berkowicz są fanami "szybko ale bezpiecznie", jeżdżenia bez pasów, zniesienia ograniczeń i temu podobnych berkowitz. Berkowicz przekonywał w jednym wideo, że on sam wie, kiedy ma ściągnąć nogę z gazu i nie potrzb ponieważ godzi to w wolność osobistą? Bawi mnie oburzenie konfederatów na żaka czy majtczaka, przecież dla waszych idoli ograniczenie wolności prawem drogowym to zamordyzm i komunizm
  • Odpowiedz