Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Przywalę się osobno - nowa Julka.

Jeżeli ktoś zawodowo zajmuje się modą i studiuje kierunek z tym związany, a ubiera się tak, jak się ubiera - to sorki, możemy to oceniać. Dziewczyna jest ładna, a czerwienią na Pandorze się totalnie skrzywdziła. Kiepska reklama dla niej jako marki i jej uczelni.

To tak, jakbym ja pracując pod nazwiskiem robiła niechlujne grafiki na swoje sociale, a pracuję z tym na co dzień :)
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@Anapara Już ci tłumaczę. Julka na samym początku opowiadała, że pracuje przy modzie i też studiuje kierunek z tym związany. Jednak przy Pandorze każdemu rzuciło się w oczy to, jak paskudnie do jej urody się ubrała :) Po prostu boli to.
  • Odpowiedz
@amanda12: Aż przewinęłam na wczorajsze HP, bo nie zwróciłam na to uwagi. Faktycznie ciut za dużo. Może na Carmen się chciała zrobić i ciut nie wyszło? ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@amanda12: Jedną z rzeczy których trzeba się nauczyć jeśli chodzi o modę to dobranie ubrania do oświetlenia w jakim będzie prezentowane żeby nie było takich wpadek jak np prześwitujący pod stanik na ściance bo tkanina wygląda transparentnie przy mocnych lampach błyskowych, także jej tłumaczenia że sukienka jest bordowa są trochę z d--y.
  • Odpowiedz
@Dewasta nie wiem też jakie to ma znaczenie w tym przypadku XD tu nie chodzi o kolor czerwony stricte, a o dobieranie wszystkiego pod kolor i generalnie ubieranie się jak na imprezę w remizie podczas gdy jej życie zawodowe się kręci wokół mody
  • Odpowiedz
@leemealitie: Raczej o jej tłumaczenie że to bordo. O stylówie pod kolor na Skrzynecką już napisałam wcześniej w oddzielnym poście, natomiast takie tłumaczenie się wcale nie stawia jej w lepszym świetle.
  • Odpowiedz
@Dewasta właśnie ona chyba próbowała tutaj jakoś obronić się, że wcale nie wszystko było pod kolor, dlatego nie ma sensu to tłumaczenie według mnie. Z tym co napisałaś to ofc zgadzam się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz