Wpis z mikrobloga

Ma ktoś z Was biurko regulowane elektrycznie z blatem 200cm (lub większym?) Zastanawiam się czy nie przenieść swojego stacjonarnego biurka właśnie z blatem 2 metry na taki stelaż rozsuwany tylko mam 3 monitory, kompa, lampy, aparat, drukarkę i router na biurku - nie wiem jak będzie z kablami.

Jak macie to wrzućcie foty albo podzielcie się przemyśleniami.

#praca #pracbaza #biurko #mancave #homeoffice
hakeryk2 - Ma ktoś z Was biurko regulowane elektrycznie z blatem 200cm (lub większym?...

źródło: stelaz-regulowany-elektrycznie-control-pro-levano-czarny-z-dwoma-silnikami

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam chyba ten sam model, na rozsunięciu 120cm, blat 140x80cm, dwie płyty sklejone. Monitory dwa, czasami dwie nogi ( ͡º ͜ʖ͡º)
Na niskim położeniu jest bardzo stabilnie, im wyżej tym bardziej buja, ale bez tragedii.
Żeby nie wyrwało najkrótszego kabla, mam ustawiony ogranicznik wysokości, akurat pod mój łokieć gdy stoję. Kable mam luzem rzucone z tyłu. Za wyjątkiem zasilania, bo przytrytytkowałem sobie rozdzielacz do boku ramy, pod
  • Odpowiedz
@hakeryk2 po kupnie myślałem o tym, ale duży wybór mnie przytłoczył i w końcu nic nie kupiłeś.
Poza tym, nie wszystkie kable można w takiej szynie puścić, bo to wydłuża trasę do kompa. Jak masz taką możliwość to czemu nie. Będzie estetycznej i bezpieczniej. Najlepiej pewnie byłoby powiesić kompa pod blatem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
Najlepiej pewnie byłoby powiesić kompa pod blatem ( ͡º ͜ʖ͡º)


@PieceOfShit: Panie, nie po to tyle godzin nad LEDami spędziłem, żeby na nie nie patrzeć :D Ogólnie dzięki za tipy.
  • Odpowiedz
podzielcie się przemyśleniami


@hakeryk2: Biurka "siedź-stój" szukaj na markowym osprzęcie (np. Linak), z długą gwarancją (co najmniej 5-letnią, najlepiej D2D) i z serwisem pogwarancyjnym.
  • Odpowiedz