Wpis z mikrobloga

@Heady1991: może poczekajmy z wiwatami aż woda z niego zejdzie. Bo miasta za tym s-------m nadal mogą skończyć tak jak Stronie Śląskie za zaporą na Morawce jeśli coś poszłoby nie tak.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pwado no tak, znalazł się taki, co się będzie p-----------c o byle co, byle się p-------c, przypuszczam, że nie mieszkasz nawet w tej części kraju, gdzie są powodzie, więc sobie nie zdajesz nawet sprawy jak bardzo nasz zbiornik ratuje dupę milionom ludzi którzy żyją w pobliżu Odry
  • Odpowiedz
@Olek3366: i dalej przepuszcza, wodociągi i firmy które mają siedziby i sprzęt blisko tego zbiornika zaczęły przenosić sprzęt w wyższe rejony miasta, przenoszą w godzinach, w których normalnie nie pracują
  • Odpowiedz