Wpis z mikrobloga

Czyli wygląda na to że we Wrocławiu nic się nie będzie działo? Bo nie wiem czy przeparkować samochód i nakupić wody?

#wroclaw #powodz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach