Wpis z mikrobloga

  • 17
@DaneOsobowe: no nie wygląda, tym bardziej, ze ani wczoraj, ani przedwczoraj, ani tydzien temu nikt tam nie jezdził i tego nie kontrolował, a tu nagle z p---y w nocy zjezdza sie tam zastęp strazakow, policja, wojsko. Nie jest kolorowo na raciborskim rejonie
  • Odpowiedz