Wpis z mikrobloga

Zawsze jak patrzę na taki tłum co ramię w ramię robi coś dla swojej małej ojczyzny to nachodzi mnie pewna refleksja.
Na chu* głosować na te postkomunistyczne partie co nas za każdym razem skłócają?
Złodzieje i tyle. Raz na zawsze pójść do wyborów i wybrać konfederację - jedyną Polską partię!
#powodz #konfederacja #polityka
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niszczy +35
Zawsze jak patrzę na taki tłum co ramię w ramię robi coś dla swojej małej ojczyzny to nachodzi mnie pewna refleksja.
Na chu* głosować na te postkomunistyczne partie co nas za każdym razem skłócają?
Złodzieje i tyle. Raz na zawsze pójść do wyborów i wybrać kogoś kto jeszcze
  • Odpowiedz