Wpis z mikrobloga

Ma ktoś aktualny stan zbiorników retencyjnych z 12-13 września? Bo jeśli nie były puste to ktoś powinien za to beknąć

#powodz #wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: Nie były, nie są i nie będą. To nei są zbiorniki suche, na dnie jest życie i nie można spuścić wody poniżej pewnego progu.
  • Odpowiedz
@Mathas: ale ja chcę wiedzieć, jest zbiornik retencyjny, dlaczego on nie jest pusty cały czas a napełniany tylko w razie sytuacji awaryjnej jak teraz? Niech ktoś mnie przekona że to nie są prywatne łowiska
  • Odpowiedz