Wpis z mikrobloga

Mieliście kiedyś tak, że czuliście się mega słabo, jakbyście mieli zaraz zemdleć, takie delikatnie niewyraźne widzenie, delikatne "pływanie/kołysanie", jakbyście mieli zaraz odpłynąć? Po przespanej nocy, po normalnie zjedzonych posiłkach. Problem nawracający od kilku dni, w jakich obszarach szukać wyjaśnienia? Mając najgorszy dzień poszedłem na SOR, cukier ok, morfologia ok, TK głowy ok, odesłany z kwitkiem, gdzie się udać teraz?

#medycyna #farmacja #zdrowie
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@drakan8: Tak, miałem ostatnio bardzo intensywne dwa tygodnie, a przed nimi tygodniowa jelitówka. Ale czułem się całkiem normalnie, a od kilku dni czuję się tak źle, że nawet nie jestem w stanie prowadzić samochodu.
  • Odpowiedz
@czz17 A.i. radzi:

Jedno możliwe wyjaśnienie Twoich objawów może być związane z Twoim uchem wewnętrznym lub systemem przedsionkowym, odpowiedzialnym za zachowanie równowagi i jasnego widzenia. Zawroty głowy i uczucie płynięcia mogą być objawami stanów takich jak benigna padaczka pozycyjna zatok przedsionkowych (BPPV), migrena węchowa lub zapalenie przedsionka. Najlepiej skonsultować się z specjalistą, takim jak lekarz uszu, nosa i gardła (ORL) lub neurolog, który może przeprowadzić dalsze oceny i zapewnić odpowiednie leczenie.
W międzyczasie istnieje kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby złagodzić twoje objawy:

Hydratacja: Upewnij się, że pijesz wystarczająco wody przez cały dzień, ponieważ odwodnienie może powodować zawroty głowy i zawroty
  • Odpowiedz
@czz17 A.i. radzi:

Jedno możliwe wyjaśnienie Twoich objawów może być związane z Twoim uchem wewnętrznym lub systemem przedsionkowym, odpowiedzialnym za zachowanie równowagi i jasnego widzenia. Zawroty głowy i uczucie płynięcia mogą być objawami stanów takich jak benigna padaczka pozycyjna zatok przedsionkowych (BPPV), migrena węchowa lub zapalenie przedsionka. Najlepiej skonsultować się z specjalistą, takim jak lekarz uszu, nosa i gardła (ORL) lub neurolog, który może przeprowadzić dalsze oceny i zapewnić odpowiednie leczenie.
W międzyczasie istnieje kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby złagodzić twoje objawy:

Hydratacja: Upewnij się, że pijesz wystarczająco wody przez cały dzień, ponieważ odwodnienie może powodować zawroty głowy i zawroty
  • Odpowiedz
@czz17: Dieta + aspargin jak ktoś wyżej polecił. Dosyć szybko wyniki się poprawiły, ale naprawdę z ręką na sercu robiłam co lekarz kazał. Wcześniej czułam się jakbym umierała przez te niedobory, masakra
  • Odpowiedz