Wpis z mikrobloga

#powodz #wroclaw Prognoza na środę dla Trestna (Wrocławia) pokazuje tylko kilkanaście centymetrów mniej niż było w 97. Czy to oznacza realne zagrożenie dla miasta, czy mamy jakieś mechanizmy obrony, których nie mieliśmy ostatnim razem?
Manioza - #powodz #wroclaw Prognoza na środę dla Trestna (Wrocławia) pokazuje tylko k...

źródło: 1000001228

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Manioza: Prognozy zmieniają się co chwilę, ale nawet przy założeniu takiego samego poziomu jak w 97 roku Wrocław przeżyje. Jest Racibórz, powiększono WWW i na pewno nie powtórzy się sytuacja z 97, co najwyżej można spodziewać się lokalnych podtopień, ale nie zalania całego miasta.
  • Odpowiedz
@pasta_alla_carbonara: @Iudex Generalnie najbardziej się boję tego czy nie zacznie u nas lać w momencie kiedy będzie szła fala co sprawi, że burzowka nie wydoli plus wały dostaną dodatkowo wodę i będą delikatniejsze.

Na ten moment niby ma być słonecznie więc...
  • Odpowiedz