Wpis z mikrobloga

@przemytni-azbestu: Premier powinien wywłaszczyć wszystkich pissowców z ich majątków które ukradli zgodnie z procedurami i te pieniądze przeznaczyć na pomoc dla powodzian. A samych pisowców w kajdany i do sypania zapór. Za swoich żałosnych rządów zaniedbali budowę wałów przeciwpowodziowych. Właśnie tak piss dbał o Śląsk.
  • Odpowiedz
@Montesquieu: A jaka jest podstawa prawna tych ekspresowych wywłaszczeń i proponowanych przez ciebie wymuszeń zamordysto?
Poza tym przypominam, że Napierała oddał w 2019 r. głos na PiS i przyczynił się do tego, że mieli w ogóle możliwość tak kraść. Ty to głosowałeś od początku na PO bo jesteś jeszcze głupszy od niedohabilitowanego.
  • Odpowiedz
@aysel-bayraktar: Te działania byłyby słuszne i pożyteczne społecznie. Jak się będzie patrzyć na prawo to nic się w tym konserwatywnym k--------u nie zmieni. Z tego co napisałeś na końcu wychodzi że popierasz złodziejstwo. Powinni cię za to zamknąć.
  • Odpowiedz
@Montesquieu: Kompletni głupcy i 40-letnie przegrywy życiowe nie powinny determinować co jest słuszne i pożyteczne społecznie, bo sami mają mleko pod nosem. To jest domena dla poważnych ludzi, Ty może lepiej zacznij z Napierałą od zmycia brudnych naczyń i posprzątania pokoju, a później dopiero zacznij się mądrzyć na temat kierowania państwem i jego sprawami wewnętrznymi. Nie popieram złodziejstwa, to Twój idol Napierała w 2019 r. głosował na tych złodziei, a
  • Odpowiedz
@aysel-bayraktar: Ja nie znam Napierały osobiście żeby mu myć naczynia. I nie mam 40 lat nie wiem skąd ty wziąłeś te informacje. A poza tym napisałeś typowy pseudointeligencki prawniczy bełkot. Gdy prawo chroni złego systemu to trzeba je łamać by zmienić system a potem ustanowić dobre prawo. Na szczęście Premier to zrozumiał. Jeśli Trump przegra wybory prezydeckie to z prawactwem w Polsce będzie można zrobić prządek. Bo nikt się za
  • Odpowiedz
@Montesquieu: Po twoich wysrywach jestem w stanie ocenić kim mniej więcej jesteś, a to że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że jest bełkotem. Lecisz na czarną bo nie potrzebuję czytać wynurzeń kretynów (dobrze przynajmniej, że nie zaprzeczyłeś że przegrywem jesteś xD)
  • Odpowiedz
@przemytni-azbestu: A jak chcesz naprawić państwo po pisoskich rządach co okradali każdego kogo mogli i niszczyli polskie prawo i konstytucje? Nawet za prlu nie było takiego złodziejstwa jak przez te ostatnie 8 lat. Efektem tego jest to że gdy idziesz do sądu to patrzysz kim jest sędzia i co robił gdy rządził pis. Fajnie jest opisywać rzeczywistość żyjąc w swojej jaskini pod garnuszkiem mamuni
  • Odpowiedz