Wpis z mikrobloga

#hotelparadise powiem Wam że Mateusz zyskuje z odcinka na odcinek - szanuję, że wprost powiedział patOlce dlaczego dał jej czerwonego motylka, i jeszcze bez owijania w bawełnę dał do zrozumienia, że Anastazję polubił bardziej - mimo że nie miał w tym totalnie żadnego interesu, biorąc pod uwagę, że nie miała ona uznania wśród hotelowiczów i już na pewno nie będzie jej powrotu.
Naprawdę niewiele jest osób mających jasne stanowisko które potrafią obronić, dosłownie każdy facet tej edycji uchyla się od odpowiedzialności w każdej sytuacji, która wymaga podjęcia decyzji czy wyboru.
Szacun Mati!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@z7bzkm tak jest, szkoda tylko że protegowana TVNu go teraz będzie chciała zniszczyć. Jedynie co, to wizja że znowu kobiet będzie więcej, pozwoli mu zachować miejsce w hotelu
  • Odpowiedz
@juskus @Ithiel dokładnie o to mi chodziło. Widać że ja produkcja chce utrzymać. Protegowana to może za duże słowo, ale chodziło mi o to aby pokazać, że ona pozostanie na pewno długo, przy korzystnie dziwnych zabiegach produkcji
  • Odpowiedz
@z7bzkm: mowimy o tym samym mateuszu co gada nawizji ze uwielbia łamać charaktery dziewczynom? Smierdzi wiesniakiem i toksykiem na kilometr. Taki wybrakowany chlopek z energy2000 potęgowo z wielkim logo CALVIN KLEIN albo innego pseudopremium szajsu co przyjezdza raz na 2 miesiace z zagranicy poszpanowac zarobionymi eurasami a na codzien je konserwy w jakiejs melinie w holandii XD
  • Odpowiedz
  • 0
@Bibi9595: tak, mówimy o tym samym Mateuszu. Niejednokrotnie już się przekonaliśmy, że bajki które opowiadają w wizytówce to pic na wodę i nie ma to później nic wspólnego z rzeczywistością.
Na ten moment Mati to jeden z moich ulubionych uczestników tej edycji, i to na podstawie jego zachowań, a nie tego co gadal w wizytówce:~)
  • Odpowiedz