Wpis z mikrobloga

Ale beka z faminy, miesiąc temu z wielką pompą ogłaszała że wykop.fm jest okropny i w ogóle, a teraz jakby nigdy nic zaprasza na audycję xD

http://www.wykop.pl/wpis/7806540/audycja-juz-za-15-min-witam-wszystkich-sluchaczy-r/

http://www.wykop.pl/wpis/7379444/witam-wszystkich-sluchaczy-radia-wykopfm-dziekuje-/

#wykopfm #djfamina #mirkofm #afera #bekazrozowychpaskow
Supercoolljuk2 - Ale beka z faminy, miesiąc temu z wielką pompą ogłaszała że wykop.fm...

źródło: comment_5982Pa4osTcclh5Ig87lee3QayRl9ADe.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Supercoolljuk2: bo ty masz monopol na ocenianie czy coś jest dobre czy złe. Świat nie kończy się na twojej głowie:)

Dla mnie to po prostu jest śmieszne, jak ludzie w internecie wkładają tyle swojego czasu i emocji, żeby kogoś zgnoić. I jeszcze masz swoje wspaniałe przekonanie o tym, że przecież zdania się nie zmienia, wyciągając cytaty sprzed miesiąca. Idąc twoim tokiem myślenia powinieneś dalej srać w pampersa, bo przecież po
  • Odpowiedz
@Recydywa: Bije z ciebie hipokryzja, mi nie wolno skrytykować idiotycznego zachowania i durnych decyzji, ale tobie wolno krytykować moją krytykę :D. Ja mam buldupy i wkładam mnóstwo czasu i emocji bo napisałem wpis wyśmiewający wahania faminy, a to że ty piszesz kilka zdań to już jest spoko. Zachowujesz się jak ludzie, którzy mówią że "o gustach się nie dyskutuje".
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: ja nie krytykuję twojej krytyki, jak ci się nie podoba, to nic mi do tego, ale to, że piszesz takie pierdoły jak to, że famina jest zła, a jak ktoś tak nie myśli, to na bank jest stulejarzem i c--j.
  • Odpowiedz
@Supercoolljuk2: Haha, mówiłem, że tak będzie :D Atencjuszka liczyła że radio umrze i pół wypoku się zawali jak walnie focha i sobie pójdzie, że ludzie będą płakać za nią najbliższe 3 lata i błagać o powrót, a tu zonk, radio miało się dobrze, wszyscy poza 2-3 white knightami z mirko o niej zapomnieli, okazało się że świat może żyć bez Faminy. To długo bez atencji nie wytrzymała i musiała wrócić
  • Odpowiedz
@Shaki: @Supercoolljuk2: Famina wróciła do radia za moją namową.

Chcąc się rozwijać i iść dalej - nie można patrzeć na to co było kiedyś bo stalibyśmy w miejscu. Oczywiście nie można zapominać też o tym zapominać, dlatego Famina wróciła do nas tylko i wyłącznie jako prezenter i zgodziła się grać z nami audycję w wolnej chwili.

Pomimo afery z Faminą w roli głównej - wciąż robi doskonałe audycje i lubi je grać, więc nie widzę żadnego powodu, by miała
  • Odpowiedz