Jest jakaś grupa psychologów itp z którymi można o tym porozmawiać nie koniecznie na wykopie? wstępnie film mnie poruszył bo miałem podobne doświadczenia, natomiast lubię weryfikować, się okazało że facet gada o wszystkim co tyczy się zjawisk paranormalnych czy wychodzących poza percepcje ludzką, takie gadu gadu bla bla bla, nie jest jakimś psychologiem ale gadającą głową od ufo itp p---------a o dupie marynie.
@Nemayu: Super wpis krótki ale rzeczowy, magluje temat bo po prostu jest na swój sposób fascynujący, może natura człowieka jest taka że szuka co niezbadanie - teoretyczne możliwe itp, nawet jeśli to niebezpieczne, np fascynacja duchami oglądanie horrorów itp, też nie do końca jest racjonalne że człowiek chce - lubi się bać, albo szuka "drugiej głebi"
Mózg ludzki a w sumie już nie on sam jako organ, tylko co
Dzisiaj o 5 obudził mnie smród dymu z papierosów. Sąsiad wyszedł sobie na balkon na dymka hehe Lubisz dym? Pal sobie w domu, a nie smrodzisz wszystkim dookoła
Jest jakaś grupa psychologów itp z którymi można o tym porozmawiać nie koniecznie na wykopie? wstępnie film mnie poruszył bo miałem podobne doświadczenia, natomiast lubię weryfikować, się okazało że facet gada o wszystkim co tyczy się zjawisk paranormalnych czy wychodzących poza percepcje ludzką, takie gadu gadu bla bla bla, nie jest jakimś psychologiem ale gadającą głową od ufo itp p---------a o dupie marynie.
Ludzie cienie to przywidzenia, a paraliż senny to po prostu paraliż senny.
Możesz na reddicie na AstralProjection poczytać.
@Nemayu: Super wpis krótki ale rzeczowy, magluje temat bo po prostu jest na swój sposób fascynujący, może natura człowieka jest taka że szuka co niezbadanie - teoretyczne możliwe itp, nawet jeśli to niebezpieczne, np fascynacja duchami oglądanie horrorów itp, też nie do końca jest racjonalne że człowiek chce - lubi się bać, albo szuka "drugiej głebi"
Mózg ludzki a w sumie już nie on sam jako organ, tylko co