Aktywne Wpisy

zazdrosny +58
w sumie to pierwszy knockout widziałem jak miałem 10 lat.
2005 rok. w nocy z 7/8 marca oczywiście stary był nabombiony jak Messerschmitt i robił trzodę na chacie, jakieś rękoczyny, wyzwiska, więc mama zamknęła się w łazience i zadzwoniła po policję. godzina trwała jak wieczność, ale przyjechali i starego na izbę.
8 marca, dzień kobiet, godzina popoludniowa, jakieś ciotki u nas, kuzyni, kuzynki i nagle ktoś puka do drzwi. mama mówi do
2005 rok. w nocy z 7/8 marca oczywiście stary był nabombiony jak Messerschmitt i robił trzodę na chacie, jakieś rękoczyny, wyzwiska, więc mama zamknęła się w łazience i zadzwoniła po policję. godzina trwała jak wieczność, ale przyjechali i starego na izbę.
8 marca, dzień kobiet, godzina popoludniowa, jakieś ciotki u nas, kuzyni, kuzynki i nagle ktoś puka do drzwi. mama mówi do

czlowiekproso +11
Witam Państwa bardzo serdecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
rozpoczynamy nowy rok z #wykopowyportfelinwestycyjny
Na wstępie chciałbym poinformować że portfel jest na plusie już ponad 3tys pln, wartość na chwilę obecną to dokładnie 15 140zł przy zainwestowanych 12k czyli ponad 26% do przodu, za świetne typowanie spółek bardzo wszystkim dziękuję
W każdym razie dzisiaj typujecie spółki z GPW, zasady jak zwykle, każdy może wytypować po 1 spółce z Polskiej giełdy, do pierwszej
rozpoczynamy nowy rok z #wykopowyportfelinwestycyjny
Na wstępie chciałbym poinformować że portfel jest na plusie już ponad 3tys pln, wartość na chwilę obecną to dokładnie 15 140zł przy zainwestowanych 12k czyli ponad 26% do przodu, za świetne typowanie spółek bardzo wszystkim dziękuję
W każdym razie dzisiaj typujecie spółki z GPW, zasady jak zwykle, każdy może wytypować po 1 spółce z Polskiej giełdy, do pierwszej





Aktualnie widuję tylko nagonkę na deweloperów jakby takie mieszkanie w Warszawie/Krakowie czy Trójmieście było czymś co należy się każdemu za sam fakt chodzenia po tej planecie.
CZASY SIĘ ZMIENIŁY
TO JEST BIZNES DEWELOPERA a nie działalność CHARYTATYWNA
Wszyscy biorą pod uwagę tylko Wawkę/Kraków/Wrocek/Trójmiasto więc należy ludzi sprowadzić na ziemię niestety. Nie każdy musi mieszkać w wielkim mieście. Aktualnie powinno to zabrzmieć że "Nie każdego będzie stać na mieszkanie w wielkim mieście" i to jest normalne. Jest wiele innych miejsc gdzie można sobie ułożyć życie. Polecam.
#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent #nastart #deweloperka #mieszkaniedeweloperskie
źródło: slajder_fiesta-1-1920x721
PobierzNapisz od razu, że nie każdy musi mieszkać w mieszkaniu. Można spać w samochodzie albo w namiocie.
@PogromcaPISu: dziwne bo cały czas kwiczą o DOPŁATY do ich biznesu XD
@Romska_Palo_Ul_Laputa: ociehui xD