Wpis z mikrobloga

#warhammer40k Jak wygląda scena wh40k w Polsce? Jestem z Trójmiasta i zastanawiam się czy po ewentualnym złożeniu armii będę miał z kim grać, poza jakimiś trzema lokalnymi typkami. Czy są organizowane jakieś turnieje i jak oceniacie proces wdrażania się nowicjusza?
Pozdro.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Circleleton jest aktywna i sporo ludzi gra. Dosłownie w weekend było DMP, czyli Druzynowe Mistrzostwa Polski. 54 zespoły po 5 graczy, czyli 270 osób. 3City to spore miasto i jest tam również sporo osób grających. Możesz wbić na Discord ogólnopolski i zapytać o Trójmiasto https://discord.gg/Ex3gannK
  • Odpowiedz