Wpis z mikrobloga

Nie dla dziadzia obecne #gry ehhh.

- W #diablo4 bym pograł, ale ile można grindować i bić potwory. Już raz przeszedłem kampanię i po co mam grać? Żeby jakiś pierścionek lepszy wydropić? Mehh, nudne to.
- Do #counterstrike nawet nie zamierzam wracać. Nie ten refleks, nie te oczy, i nie mam nerwów na tą grę.
- #wiedzmin3 czeka na przejście, nigdy nie dotarłem dalej niż do barona. No ale na co mi to, odpalę i mi się odechce po godzinie grania.
- #skyrim to już kompletna nuda i bieganie od znacznika do znacznika.
- Wszystkie nowsze gry, wszystkie asasyny - nuda, to samo pod przykrywką innych "czasów historycznych". Far Cry to kopia asasyna. Forza Horizon może, albo GTA? No ile można grać w to, już rzygać się chce a w gta online to się nie poniże by zagrać. Może powrót do przeszłości z Metin2? Ale w to nikt nie gra. W Albionie się odechciewa zbierania 4000szt. drewna by cokolwiek zrobić.

A p-------ę sobie wieczorem przed snem trasę w #ets2 słuchając radia. Usypia mnie ta gra, ale ja zawsze lubiłem klimat jazdy nocą i szum silnika.

#przegryw
HuopWsiowy - Nie dla dziadzia obecne #gry ehhh.

- W #diablo4 bym pograł, ale ile moż...

źródło: 453995539_1215347569590211_2603651271662318988_n

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Konfederusiusz: no to jest jedyna gra, ten ets, co mi gwarantuje brak stresu, czilerę. Mój ostatni wydatek na grę to właśnie zakupienie diablo, przeszedłem kampanię i tam nie ma co robić w sumie, biegasz w kółko i bijesz moby żeby nabijać poziomy. A ets? Klasa, tu radyjko, tu jakaś DŁUŻSZA TRASA TIREM i co, jedziesz i sobie widoki podziwiasz xd
  • Odpowiedz
  • 1
@thority: Niee, bethesda to jest mistrzem w zanudzaniu mnie na śmierć, tylko bieganie po znacznikach, nic ciekawego. Jak kiedyś w skyrima grałem to nigdy mnie tak nic psychicznie nie niszczyło jak ta gra. Starfield? Matko boska w gamepassie grałem to z dwie godzinki może dałem radę. Fallout 76 próbowałem, nie mój klimat biegać po pustej mapie. Fallout 4 też miałem podejście, pobrałem, odpaliłem i zwróciłem na steamie xdd
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: wszystkie polecam: Hotline Miami (1 i 2), FTL, Ori and the Blind Forest, Papers Please, Prison Architect, Stardew Valley, Civilization (IV, V), Undertale, Graveyard Keeper, Wow (Wotlk), Wiedźmin 3, Dead Red Redemption 2, Machinarium, Dungeon of the Endless, House Flipper, ETS2, ATS, Fez, Heroes 3, The longing, Unravel, Limbo, Stellaris
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: U mnie Xbox Series X plus gamepass z ogromną bazą gier włączam.. poklikam w co by tu pograć.. i wyłączam.
Teraz kupiłem Nintendo żeby pograć w te słynne Zeldy i Mario, tam grafika nie porywa, ale może chociaż grywalność jest.
  • Odpowiedz