Wpis z mikrobloga

Chcę coś wyjaśnić cwelozie która napłynęła tu z tłiterka przez ostatnie półtora roku. To, że ujawnianie brudów na szumowine Boxdela jest czymś dobrym jest rzeczą oczywistą. Brawo dla was, odkryliście Amerykę. Nie oznacza to jednak, że Wardęga jest dobrą osobą. On za walkę na Fame i za codzienne streamy z donejtami na fali pandorki zarobił i jeszcze zarobi w ku*we siana, a wy myślicie, że to jest jakiś wasz kolega który robi to dla was XD. Na pewno nie gardzi wami kiedy wysyłacie mu donejty jak pelikany.
Wardęga to obrzydliwy, śliski, fałszywy zboczeniec, co na tagu było zawsze oczywistością

#famemma
SuperTimor435 - Chcę coś wyjaśnić cwelozie która napłynęła tu z tłiterka przez ostatn...

źródło: temp_file2836102159323701731

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SuperTimor435: no taką narrację nakręcasz, pytanie po co?
2. głupoty piszesz, myślisz, że super kasę na tym wykręcił, tak jakby Goats nie zarabiało? przecież finansowo lepiej było lepiej siedzieć cicho i rolować kasę z Goats i FAME, a tak to co, narobił sobie pełno wrogów, zdystansował do siebie ludzi, bo każdy wie, że będzie nagrywany wchodząc z nim w współpracę 24/7, więc to co piszesz ma się nijak do rzeczywistości
  • Odpowiedz
  • 1
@KonTrojanski6-10-21 Dobre argumenty. Na pewno nie można powiedzieć, że na 100% robi to z zawiści/dla kasy, ale też nie można powiedzieć, że na 100% robi to z dobroci serca. Tylko on wie. A to oznacza, że spuszczanie się nad nim jakie ma miejsce na tagu ostatnio jest nie na miejscu
  • Odpowiedz
@SuperTimor435 a ty w ogóle powinieneś popracować, skoro innych zarabianie tak cię trigeruje byczku. Nie męcz już tej matki, bo pewnie sypiać nocami nie może i rozpytuje się po koleżankach czy ich synowie też tak mają z tą piwnica i w ogóle.
  • Odpowiedz
  • 0
@dnljr Nic nie bije. Napiszę najprościej jak się da o czym jest mój wpis: Nie polecam sympatyzować z Wardęgą, ponieważ ma on z tego osobiste korzyści i prawdopodobnie dlatego to robi. Rozumiesz teraz? A jeżeli chcesz się czegoś doszukiwać, to zawsze to zrobisz. Ja mogę teraz zacząć cie wyzywać od frajerów który j---e w kołchozie za minimalną i oddaje ta kasę milionerowi, ale tego nie zrobię, bo nie wiem tego. Odnoszę
  • Odpowiedz
@SuperTimor435 po pierwsze to ty mnie w każdym wpisie obrażasz. Ale bawi mnie to więc j---ć. Gdy ktoś nie popiera twojego zdania to się denerwujesz jak mała dziewczynka. A zdanie masz takie jakie można wywnioskować z tego co tu wysrałeś. A srasz w kontekście zawiści, że ktoś pieniądze sobie na życie zarobił. Większe niż ty, dlatego chciałbyś mu mordę zamknąć, by, jak podejrzewam, już więcej nie zarabiał, prawda? Tego byś sobie
  • Odpowiedz