Wpis z mikrobloga

Epix Pro Gen 2 czy Fenix 7S Pro Saphire Solar?

Trochę biegam, trochę ćwiczę, trochę jeżdżę rowerem. Generalnie każdego dnia mam jakąś aktywność, którą chciałabym monitorować.

Obecnie mam Venu 2S i nie narzekam, ale po trzech latach chce zmienić. Mam małe nadgarstki, więc większe modele odpadają.

#garmin #zegarki #kiciochpyta #sport #bieganie #pytaniedoeksperta
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cassiopei: zwróć uwagę też na wagę bo ja byłem w ogromnym szoku jak przesiadłem się z venu na fr 955 i zorientowałem się jak leciutki jest fr (albo venu było ciężkie ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@cassiopei: To jest raczej kwestia czy wolisz MIPS czy AMOLED. Funkcjonalnie to naprawdę tam będą niewielkie różnice.

Tak jak pisze @PurpleHaze jak miałeś Venu to MIPS może Ci się wydać kompletną tragedią

@wap_eeL EEE Venu według google waży 46 gram, a FR 955 to 53 gramy także FR jest cięższy...
  • Odpowiedz
@cassiopei: Jak zobaczysz Epixa to już nie wrócisz do żadnego MIPSa. Sam go posiadam od premiery i jako geek technologiczny chciałem przejść na F8 jednak między Epixem a F8 różnice są tak znikome, że szkoda mi dopłacać 100% po sprzedaży Epixa ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Poemat: Ja się teraz sam zastanawiam czy brać F8 czy Epixa 2 brać bo moje Suunto 5 jest tak wysłużone, że czas na zmianę.

Sam nie wiem czy warto dopłacać do F8...

@wap_eeL No tak jest według google'a i stron producenta także no... czasem można się zdziwić :p
  • Odpowiedz
@Poemat: Głośnik mnie najmniej interesuje. Dla mnie najważniejsza różnica to mniejszy bezel w F8 który mi się zwyczajnie podoba i pewnie dłuższe wsparcie dla zegarka.

Nie wiem muszę w końcu dorwać gdzieś F8 obok Epixa 2.
  • Odpowiedz