Wpis z mikrobloga

#famemma #boxdel #amadeuszferrari #wardega Czy przypadkiem Roślik, podczas fame mma 11, nie płakał, że tak kocha swoją córeczkę i dla niej zrobi wszystko, a teraz gdy okazuje się że jego kolega Boxcwel, mógł mieć kontakty z nieletnimi to się za nim wstawia i go klepie po jajkach ? 0 jakiejkolwiek godności i honoru, śmieć w ludzkiej skórze, za 20 000 własną córkę wyrzuciłby w ogień, taki typ podczlowieka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Notmybroblem: Farmazeusz Roślik to jedna z najgorszych kreatur tego freakfightowego środowiska. Typ kłamie non stop, ma krzywe akcje na sumieniu jak bicie z partyzanta na ściance, wycieranie sobie mordy chorobą matki, pomawianie wielu osób. Typ nie istnieje bez Boxdela i Fame, te farmazony o majątku to część jego kreacji. On dosłownie zeżre g---o żeby utrzymać obecny stan bo bez niego nic nie potrafi i ludzie w 2 miesiące o nim
  • Odpowiedz
  • 0
@zwyrocznia Ja jestem w stanie zrozumieć, se strach to jeden z motorów napędowych, ale wyparcie się jakichkolwiek zasad moralnych, to dno w najczystszej postaci. Niech następnym razem mówi wprost, że "Walczę dla córeczki, jest całym moim światem, dla niej zrobiłbym wszystko, zniszczyłbym każdego, no chyba, że na koncie ma więcej niż 10 000 zł, wtedy może nawet doprowadzać ją do prób sam###, a ja z nim zbije piąteczkę, bo olbrzym masny
  • Odpowiedz
  • 0
@Kashpir A to przepraszam bardzo w takim razie i już idę wklejać pastę ile to wszyscy zawdzięczamy Boxdelowi i jak wybitny ma wpływ na dzisiejsza kulturę i sztukę. Jeszcze raz dzięki wielkie za ostrzeżenie i widzimy się w czarnym kurniku, z resztą orłów
  • Odpowiedz