Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć, dla kogoś z rodziny miałem ogarnąć stronę filman aby mogła sobie obejrzeć serial. Zauważyłem po wpisaniu w google że jest kilka stron o tej nazwie, filman cc, filman-pl cc, filman-cc pl... gdzieś widziałem komentarz że ten pierwszy, filman cc to ten legit. zarejestrowałem się, znalazłem serial, wybrałem odtwarzacz, wyłączyłem adblocka bo strona uniemożliwiała przejście do odtwarza z włączonym. była cała masa reklam jak to często na takich stronach, wyskakujące nowe karty z rożnymi stronami itp. W pewnym momencie kursor zaczął sam się ruszać i klikać, wyłączylem przegladarkę, ale kursor dalej sam się ruszał, odłączyłem internet i zacząłem wyłączać komputer, komputer zanim się wyłączył to pomimo braku dostępu do internetu kursor dalej się poruszał i klikał. Włączyłem z powrotem, póki co nie ma problemu, ale dopiero robi się pełne skanowanie defenderem i nie włączyłem jeszcze internetu na tym komputerze. Czy ktoś też tak miał? Czy może trafiłem na złego filmana, a może po prostu filman to shit? Czy mogę z góry uznać, że mam już zainfekowany komputer, skoro po wyłączeniu przeglądarki i internetu ten kursor sie ruszał? Słabo znam się na wirusach i czyszczeniu komputera... Jeśli defender nic nie wykryje, to co powinienem zrobić? Jeśli to możliwe, to prosiłbym o instrukcje napisane tak abym ja Kowalski zrozumiał, z góry dziękuje
#filman #filmy #wirus


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: moze po prostu ci scielo i podczas spam kliku przetrawialo proces podczas masowego otwierania sie co rusz nowych okienek czy zamykania. Ja tak nieraz mam, ale to nie filman, to moze byc jakiekolwiek wykonywanie czynnosci na pc. Tak jest jak sie ram/procek zadlawi
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): Po włączeniu internetu nie pojawiaja sie już ten ruch kursorem, ale dalej nie wiem czy nie mam jakiegoś wirusa, defender nic nie wykrył. Na chwile obecną boje się wejść na np konto bankowe z tego komputera xd

@JackBauer666: niestety to nie mogło być zamulenie systemu. Zbyt charakterystyczne ruchy to były + komputer nie był tak obciążony.

@zdolny-szermierz-66: dzięki. Sprawdziłem na szybko co to jest, chyba będzie z tym troche roboty ale zrobie to, chyba że zdecyduje sie na
  • Odpowiedz