Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak byście odpowiedzieli osobie, która szydziłaby z waszego samochodu do pracy, nazywając go "gównem" lub "gruzem", podczas gdy ona sama chwaliłaby się swoim BMW E60 lub E90? xdd

#samochody #motoryzacja


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak byście odpowiedzieli osobie, która szydzi...

źródło: 11ad4af2473d8ecd1b064d53d028

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak byście odpowiedzieli osobie, która szydziłaby z waszego samochodu do pracy, nazywając go "gównem" lub "gruzem", podczas gdy ona sama chwaliłaby się swoim BMW E60 lub E90? xdd


@mirko_anonim: Nie odpowiedziałbym absolutnie nic ponieważ dla mnie takie przepychanki są żałosne i żenujące a same bmw e60 oraz e90 obecnie również bardzo często obecnie zaliczają się do kategorii gruz.
  • Odpowiedz
to rzeczywiście gruzem musisz jeździć jak cie boli wypierdziane przez 3 Niemców i dwóch Turków bmw xdddd


@RobertPupica: Niekoniecznie. Niestety, ale niektórzy po kupnie starego bmw, audi lub mercedesa za mocno się poczuwają. Na przykład pomimo tego, że sam lubię bmw i merca to rozmowa z ich miłośnikami zazwyczaj dla tego jest dla mnie bardzo męcząca.
  • Odpowiedz
to rzeczywiście gruzem musisz jeździć


@RobertPupica: Obrażasz opa w poście, gdzie skarży się, że jakiś wieśniak w beemce e60 sie z niego śmieje
Wchodzę na twój profil, ostatni twój post jest o twojej beemce e60

kurtyna - jak widać marka zobowiązuje to bycia bucem i nie jest jednorazowa sytuacja (ʘʘ)
  • Odpowiedz
zielonka detected opinion rejected, usun konto


@RobertPupica: Bardzo merytoryczna i rzeczowa odpowiedź, oparta na solidnych faktach, wiedzy, oraz argumentach jak na beemiarza przystało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ach te prymitywne zagrywki jak ad personam.. bo przecież w tej dyskusji liczy się mój kolor nicku i ilość spędzonego czasu ʕʔ uważaj sobie, bo znam takich co mają 15 lat konto i bordo, więc
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim po to kupiłem trabanta by kręcić też bekę z samego siebie trzeba mieć dystans a nie być alfiarzem i się urażać bo komuś może się twoje auta z pisuarem na przedzie nie podobać
  • Odpowiedz