Wpis z mikrobloga

Dlaczego taka organizacja jak ecpu jest w ogóle legalna? Dlaczego YouTube zezwala na publikację filmów gdzie niepełnosprawni umysłowo są nękani przez ludzi w kominiarkach?
Gdyby wśród zatrzymanych był choć jeden sprawny umysłowo, to przecież wytoczył by im proces za publikację wizerunku, pomówienia itd.

#ecpu #lowcypedofili #youtube #prawo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
@Pioter_Polanski: Przecież nawet można złożyć skargę o naruszenie prywatności i YouTube powinno usunąć taki film, ale jak oni są opóźnieni no to mogą o tym nie wiedzieć xd
  • Odpowiedz
@fhgd: Ponieważ akcje są prowadzone we współpracy z policją. Tego typu zatrzymania są legalne o ile w momencie zatrzymania powiadomiona zostaje policja i ECPU tak działa. Jeśli chodzi o pomówienia to masz jakieś konkretne przykłady, bo jeśli kogoś pomawiali to ta osoba może wytoczyć im proces i zgarnąć spore odszkodowanie.
  • Odpowiedz
@fhgd: To nie ma znaczenia. Jeśli mają dowody i przekazują je policji to mają prawo do tego typu zatrzymań a jeśli pomawiają i nie mają dowodów to sporo ryzykują. Złapali już kilkaset osób i jak na razie nie widzę i nie słyszę żeby mieli jakieś problemy z prawem. Raczej to by było z ich strony s---------o jeśli fabrykują dowody bo w razie śledztwa łatwo to zweryfikować bo obie strony mają
  • Odpowiedz
@fhgd: Organizacja prawdopodobnie robi więcej szkód niż pożytku i jest do zaorania. Inna sprawa że ci ludzie na filmach wyglądają i zachowują się jak biedne sierotki (co wzbudza litość) bo są osaczeni przez bandę zamaskowanych byków, uwierz mi że niektórych z "ofiar" ECPU nie chciałbyś spotkać. Sam się zdziwiłem jak rozpoznałem jednego bo gość ma kartotekę jak książka telefoniczna.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 9
To nie ma znaczenia.


@kkecaj: Jak to nie ma znaczenia? Organizacja która w zamyśle ma chronić dzieci, powinna szczegółowo raportować na jakim etapie są rozprawy, jakie wyroki zapadły itd, bo chyba nie chodzi im o same donejty i wyświetlenia, prawda?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Złapali już kilkaset osób i jak na razie nie widzę i nie słyszę
  • Odpowiedz
@fhgd: Nie wiem czy oni to robią dla pieniędzy czy z powołania i mało mnie to interesuje. Dopóki będą utrudniali życie i łapali zboczeńców i przestępców którzy kontaktują się w sprawach seksualnych do dzieci to nie niech to robią jak najdłużej. Policja już tych zboczeńców ma w kartotekach więc w przypadku jakiś innych niewykrytych przypadków i śledztw może to pomóc. A co tego że często te osoby są "lekko upośledzone"
kkecaj - @fhgd: Nie wiem czy oni to robią dla pieniędzy czy z powołania i mało mnie t...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 3
@kkecaj: Tylko że z tego co widziałem, to oni głównie posługują się zdjęciami nastolatek które wyglądają dojrzalej niż deklarowany wiek, więc to nawet nie jest p-------a tylko efebofilia. Dlatego ciekawy jestem jak do tego podchodzi sąd, zwłaszcza że rozmowy wabików wyglądają jak pic rel xdd
Oczywiścia organizacja jest super tajna i nawet nie pochwali się ilu groźnych bandziorów zapuszkowała XD
fhgd - @kkecaj: Tylko że z tego co widziałem, to oni głównie posługują się zdjęciami ...

źródło: comment_1621514047biauzY1Xu4a3wDe8zUQQvv

Pobierz
  • Odpowiedz