Wpis z mikrobloga

Jaki przykry jest żywot uczciwego człowieka w tym kraju.... 2 próg, za uczciwy na pozorne b2b z jedną faktura, za bogaty na jakiekolwiek środki pomocy przy zakupie mieszkania, za biedny na zakup. Czym jestem starszy, tym bardziej się zastanawiam po co ja tu jeszcze siedzę. Naprawdę wierzyłem że wraz z wyborami cokolwiek się zmieni ... Nie zmieni się, w tym kraju się nigdy nic nie zmieni. Ciagle jesteśmy dzielieni jako społeczeństwo, toczymy małe wojenki - ku uciesze polityków. Pozorni wrogowie, czyli PiS i PO tak naprawdę walczą teraz w jednej sprawie. Czym my się tak naprawdę różnimy od Ukrainy i oligarchów, którzy tak są tutaj wyśmiewani? Gorzkie to życie w Polsce
#nieruchomosci #polityka
kozijuztu_bylem - Jaki przykry jest żywot uczciwego człowieka w tym kraju.... 2 próg,...

źródło: 3657586_print_1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2 próg, za uczciwy na pozorne b2b z jedną faktura, za bogaty na jakiekolwiek środki pomocy przy zakupie mieszkania, za biedny na zakup. Czym jestem starszy, tym bardziej się zastanawiam po co ja tu jeszcze siedzę.


@kozi_juz_tu_bylem: Czyli c-----o zarządzasz finansami, albo masz jakieś p------e wydatki z d--y.

Przyjmijmy, że masz równo z progiem 32%. To znaczy, że masz rocznie, netto jakieś 95 tysięcy
  • Odpowiedz
a bierzesz pod uwagę takie rzeczy jak dzieci, problemy ze zdrowiem, pomoc finansowa innym?


@kozi_juz_tu_bylem: To masz jednocześnie dzieci, problemy ze zdrowiem i jeszcze komuś pomagasz finansowo?

aaa jesteś w najbardziej j-----j grupie w tym kraju. Gratuluję.


@thewickerman88: Odwieczna walka - czy bardziej są ruchani progowcy, jdg-owcy czy samotne madki.
  • Odpowiedz