Wpis z mikrobloga

Coś w tym jest. Szanuje żabkę pod domem za te zielone Arizony w puszce i chaikole z lodówki. W innych sklepach na pewno też mają ale jeśli chodzi o napój w puszcze to top.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: W Dino stoi lodówka z zimnymi napojami dokładnie naprzeciwko kasy.

Może w większych marketach ma to psychologiczny zabieg bo zamiast latać godzinę po sklepie nie masz prawa skoczyć tylko po zimny napój. Taki klient to nie klient.
  • Odpowiedz