Wpis z mikrobloga

@Koziom: nic w tym dziwnego, to co się odwalało w UK po ostatnich protestach nie zasługuje na inną nazwę jak krok w stronę totalitaryzmu.
  • Odpowiedz
@Zenek_: kto „Wy”?

Człowieku, to zdanie w żadnym wypadku nie „zrównuje Anglii, Białorusi i państw totalitarnych”, a Ty o Twoje ziomki robicie spektakularne fikołki bo heheh konfederata.

Dodaj jeszcze XD i tagi o bece z konfederacji, będzie komplet wykopka-półdebila
  • Odpowiedz
@Koziom: ja pie*dole jakim ułomem mentalnym trzeba być żeby stawiać w tym wzgledzie Anglię i Białoruś w jednym szeregu. Rzygać mi się chce gdy słyszę takie p-----l*nie bo w przeciwieństwie do tych przygłupów z konfy podróżowałem służbowo wiele razy m.in do Białorusi i wiem realnie z jaką "wolnoscia" gospodarczą muszą się tam mierzyć przedsiębiorcy i jak blisko służby bezpieczeństwa "wspolpracuja" z obywatelami.
Obrzydliwe propaganda (°°
  • Odpowiedz
  • 1
Angole przez 5 lat trzymali dziennikarza w izolatce bez wyroku za to, że publikował fakty niewygodne dla Amerykanów. Porównanie w pełni zasadne.
  • Odpowiedz
Człowieku, to zdanie w żadnym wypadku nie „zrównuje Anglii, Białorusi i państw totalitarnych”


@slawek887: nie byłeś najlepszy na teście ósmoklasisty, co? xD
  • Odpowiedz
Typ zrównał Anglię z Białorusią i wrzucił ją do grona państw totalitarnych XDDD


@Koziom: Kolega chyba od tygodnia nie wchodził na Główną. Prawactwo sobie wymyśliło, że w Wielkiej Brytanii policja skuwa ludzi, którzy krzywo popatrzą na geja.
  • Odpowiedz