Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #przegryw
Cześć Kochani z tej strony Mirek 25 level z powiatowej polski zero perspektyw na życie i bezrobotny po tej nauce, wygląd wyglądem akurat przeciętny chłopak. Piszę z anonima bo to raczej najlepsza opcja. Z różową jestem już rok choć od 3 miesięcy mieliśmy ciężki okres, zero widywania się a o kontakt też było ciężko, tłumaczyła się że ma gorszy okres i nie ma czasu a później oznajmiła że wyjeżdża na ponad rok a ja się obudziłem z ręką w nocniku. Z początku jakoś to tolerowalem ale później zaczęło to siedzieć na głowie i zacząłem się podlewać, czasem jedno p--o czasem dwa a teraz regularnie biorę czteropaka i idę w miasto. Po wiadomości o jej wyjeździe zacząłem ryczeć jak małe dziecko i albo coś zeświruje albo coś sobie zrobię albo odpuszczę. Różowa jest po depresji i czasem mam w głowie że ta depresja przeszła na mnie. Pośród znajomych mam tą maskę niby heppy a jednak lipa, czasem jak wypije za dużo to ryczę i mówię o samobóju bo jest ciężko.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: szukaj pomocy u bliskich albo specjalistów + odwyk, różową zostaw bo będziesz tylko rozdrapywał ranę, a ona i tak nie będzie potrafiła ci pomóc. jeśli ci się uda stanąć na nogi to masz przed sobą miesiące lub lata budowania charakteru(jeśli nie chcesz powtórzyć tego drugi raz). na pocieszenie dodam, że nawet jeśli ona by nie wyjechała, to w takim stanie w którym teraz jesteś i tak nie utrzymałbyś tego
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ćwiczysz cos na siłowni? Jeśli nie, to zacznij- wtedy alko pójdzie na bok. Masz 25 lat i laska chce uciec - niech ucieka. Musisz teraz skupić się na sobie- u----i tylko będą Ciebie spowalniać - zwłaszcza jak jesteś bezrobotny, to kasa Ci pójdzie szybko. Zamiast tego lepiej kup odżywkę białkową lub karnet na siłownię. Lub jedno i drugie.

Co do dziewczyny co to znaczy, ze wyjeżdża na rok? Na
  • Odpowiedz