Wpis z mikrobloga

#ukraina Biedni Ukraińcy. Ich też Donald Tusk oszukał.... Zapowiedział, że Polska będzie zestrzeliwać wrogie cele nad Ukrainą, darmowy prąd oraz Legion Ukraiński. Ale na zapowiedziach się skończyło podczas gdy na Ukrainie giną ludzie walcząc o wolność. Cywile, kobiety, dzieci...eech...
Wilczynski - #ukraina Biedni Ukraińcy. Ich też Donald Tusk oszukał.... Zapowiedział, ...

źródło: Screenshot 2024-09-04 093952

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wilczynski Każdemu miłośnikowi obrony Ukraińskiego nieba trzeba zadać pytanie ile kasy jest gotów puścić blikiem na rakiety oraz o ile droższe zakupy chce robić w biedrze
  • Odpowiedz
@wwkbt: No ja wiem. Wy tam w Kacapstanie zawsze chcieliście mieć kontrolę nad naszymi podatkami.

Szykuj anus Ivan. Bo moja 155 poleci niedługo w lepiankę twoich małpich kamratów ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@polak-p Twój to jest napis na pocisku, który zaraz zetrą i napiszą kolejny XD A kasa pójdzie na ratę G Klasy jakiegoś oficera ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wwkbt: Ściepka kołchozowa na wideo bratan
( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Chyba, że Ukraińcy polecą od razu za pociskiem, wywąchają z powrotem proch i będą się z nas śmiać że my takie głupie są
( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wwkbt: Oj z pewnością wolnomyślicielu. Podeślę ci filmik z wystrzału co? Koniecznie pokaż siedzącemu obok Alioszy, może zgeolokalizuje dla waszych Ukraińską baterię.
  • Odpowiedz