Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moje skromne 5 groszy:
1) na tym etapie mega ciężko powiedzieć, zapowiada się jak zwykle - kilku zadymiarzy, sporo mimoz, so far jakichś mega toksyn chyba nie ma.
2) max ma ten plus, ze tam można obejrzeć kilka całkiem spoko filmów i seriali, których nie było na playerze. Jak player się kończy, a nie oglądasz tam dużo więcej, to może warto zerknąć na to co ma max. Nie wiem tylko, jak można
  • Odpowiedz
@corryand:Źle dzisiaj trafiłeś!!!! Wszystko się na platformie Max zyebalo!
Godzina 9:00 rano w PL to wg nich jakaś 17:00 w Wietnamie ()
Co jest absolutnie bzdurą, ale kto nam zegarki na dobry czas przestawić zabroni?( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@Vade: no wlasnie tez nie wiem jak sprawdzic oferte max a 30zl miesiecznie by bylo bez reklam to jest sporo w porownaniu do playera ktory byl za paredziesiat zl na caly rok :/
A czy ma Maxie sa seriale jak na netflixie ze mozna ogladac po ang czy zawsze ten okropny dubbing polski?
@Rosalinea o czyli kiedy wlasciwie u nas wpadaja odc extra? nastepnefo dnia po emisji o 17?
  • Odpowiedz