Wpis z mikrobloga

@Fjubens: Fajnie, że ubrała się podobnie jak córka, taki rodzaj wsparcia. Razi Cię długość spódniczki? Są dziewczyny i kobiety, które noszą szorty zakrywające mniej niż ta spódniczka, a babka ma fajne nogi, więc pokazuje. A pod spodem i tak ma pewnie szorty xD
  • Odpowiedz
@choochoomotherfucker: @Fjubens Fajne ma kobita nogi i dobrze o tym wie, więc je pokazuje. Nie zmienia to faktu, że nie rozumiem całego tego obnażania swojego życia w internecie.
Poza tym widać wyraźnie, ze albo ma spodenki pod spodem albo to jest spódniczka w którą są wszyte nogawki. Mam w pracy koleżankę, która ma świetne nogi i czasami przychodzi w krótkich spódniczkach. Zawsze ma pod nimi spodenki pod kolor spódniczki.
  • Odpowiedz
@Fjubens: pewnie samotna matka albo mąż beciak więc wystawia się na świecznik dla chadów.

Razi Cię długość spódniczki? Są dziewczyny i kobiety, które noszą szorty zakrywające mniej niż ta spódniczka, a babka ma fajne nogi, więc pokazuje. A pod spodem i tak ma pewnie szorty xD


@choochoomotherfucker: ja wiem, że gdybyście mogły to latałybyście nago byleby przyciągnąć uwagę samców alfa, ale ona przyszła z córką do szkoły, a
  • Odpowiedz
@czescmampytanie: Dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej? Ja bym się wstydziła chodzić nago, zresztą nie rozumiem, jak miałoby to "przyciągnąć uwagę samców alfa", przecież coś takiego przyciągnęłoby uwagę wszystkich, bez względu na płeć.

a nie z koleżankami na wieczór panieński do pobliskiej speluny.


Luźny tiszert i krótka spódniczka z szortami pod spodem plus skarpetki i półbuty to strój na "wieczór panieński w spelunie"? xD Ja wiem, że niektórzy by
  • Odpowiedz