Wpis z mikrobloga

Potrzebuje wymienić aktualną siatkę leśną ogrodzić działkę z 3 stron (na razie bez frontu), około 140 mb.

Nie musi byc ładnie (przykryję i tak siatką cieniująca i zasadze rośliny) - ma być stabilnie i na jakieś 2m z podmurówką.

Co najlepiej wyjdzie cenowo? Wszędzie wszyscy stawiają panelowe ale musiałbym na to liczyć pewnie z 25-30k z robocizną.

Zwykła siatka? Czemu tej się już nie robi?
Jakieś inne ustrojstwa?

#budujzwykopem #budowadomu #remontujzwykopem #budowa #pytanie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zwykła siatka? Czemu tej się już nie robi?


@ATAT-2: z własnego doświadczenia: bo jak się gdzieś powygina, ktoś przetnie itp. to jest większy problem z wymianą/naprawą i ogólnie estetyką po naprawach - tak to panel wymieniasz i elo
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Ja za 1.5 z podmurówką płacę coś koło 90zł/mb, za wyższe coś koło 100-110 u mnie w okolicy chcą (blisko wawy) najdroższy możliwy u mnie chciał 140zł to go wyśmiałem.
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Akurat ten co teraz mi robi to robi tylko w mojej okolicy, ale ja szukałem przez grupy fb + olx wystawiałem też zapytania na kilku portalach typu oferteo i na 1.5 130m płotu dostawałem oferty od 80 do 100zł w większości koło 90 + jedna 140zł. Pierwszy co mi robił za 80 to możesz na mirko zobaczyć jak się u mnie skończyło :) (w skrócie mam słupki za darmo
  • Odpowiedz
@ATAT-2: Sama siatka wychodzi bardzo podobnie w przeliczeniu na mb jak panel, a że wygląda lepiej i łatwiej ją wymienić to w sumie też wolałbym panel
  • Odpowiedz