Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki!
Honda Civic VIII z silnikiem 1.8 140 KM Hatchback jako daily, co o tym myślicie?
Szukam jakiejś niezłej benzyny, mam do pracy 3 km i głównie będę albo dojeżdżał tam albo raz/dwa na tydzień do sklepu/trening - więc przebiegi bardzo niskie. Spodziewam się b0mbla, a widzę że bagażnik w miarę pojemny.
Myślicie że to dobra opcja w budżecie ok. 25k? Nie ukrywam też, że preferuje coś japońskiego, ponieważ mam obecnie niemca i chciałbym czegoś innego.
#honda #civic #motoryzacja #auta #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mam do pracy 3 km i głównie będę albo dojeżdżał tam albo raz/dwa na tydzień do sklepu/trening


@ATLETICO: Myślę że 140 KM to trochę mało jak na 3 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Honda Civic VIII z silnikiem 1.8 140 KM Hatchback jako daily, co o tym myślicie?


@ATLETICO: Myślę, że bardzo spoko. Natomiast przy kupowaniu hondy civic trzeba bardzo uważać bo jest to taki japoński odpowiednik bmw serii 3 w przełożeniu. Bardzo wiele tych hond jest w złym stanie. Pamiętam właśnie kiedyś ktoś znajomy poprosił mnie żebym mu pomógł ufo kupić i ciężko było. Największe jaja chyba były jak poprosiłem żebyśmy pojechali
  • Odpowiedz
@ATLETICO Mam sedana od nowości. Silniki nie ma problemów, olej wymieniam co 30 tys., reszta płynów od nowości. Od 2009 roku jedyne wymiany eksploatacyjne to tarcze i klocki. Rdza jest tylko powierzchowna na tylnym zawieszeniu i podłodze bagażnika. Civic ma wbudowany czytnik błędów (wystarczy zewrzec dwa piny pod kierownicą https://www.civinfo.com/threads/read-and-clear-diagnostic-error-codes-with-no-special-tools.7044/), wiec z pomocą kawałka foli aluminiowej zadnen blad sie przed Toba nie ukryje. Raz miałam coś z elektronika, ale odczytalem blad,
  • Odpowiedz
@ATLETICO: Bardzo dobre auto, nawet jak pokręcisz to 'jedzie' ;) Super pojemne, tv 60 cali weszło z kartonem po złożeniu siedzeń etc także no jest to najlepsze auto w tym segmencie / kasie, oifkors jest droższe niż gówna typu ford focus, ale lepsze imo.
  • Odpowiedz