Wpis z mikrobloga

Mam dość wpisów na głównej na temaT "LEWACTWO ZAJĘŁO PROTEST HURR"
P---------e o szopenie, wszyscy byliście pierwsi do wielkiego protestu i nikt z was się nie zjawił więc lewaki musiały pójść za was

Tak chcieliście robić rewolucję ale jak zawsze wysropki to banda klopsów co nie potrafi się odkleić od krzesła w pokoju

A teraz macie tupet by siedzieć i narzekać, że protest nie był jak sobie wyobrażaliście bo nikt na niego nie poszedł.

Jesteście bandą niedorozwojów i to, że protest zdominowało 250 lewaków to wyłącznie wasza wina, bo nie potraficie wstać i cokolwiek zrobić.

Przynajmniej w porównaniu do was the zue lewaki ruszyły dupę z domu i zrobiły cokolwiek.

Nie macie prawa ich obrażać.

Aiusteia - Mam dość wpisów na głównej na temaT "LEWACTWO ZAJĘŁO PROTEST HURR"
P------...

źródło: temp_file3040412289396938274

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aiusteia: To nie jest temat, który grzeje wykopowych konfederatów. Gdyby to był protest przeciwko np.: 447, Żydom, jedzeniu robaków (ale nie psów!), a z nieprotestów np.: możliwość posłuchania bajek Mentzena zataczającego się od nadmiaru alkoholu we krwi, to by poszli tysiącami.
  • Odpowiedz
@Aiusteia: jeszcze żeby to był pierwszy raz. Zrobiono ban aborcji rękami trybunału? Wielcy wolnościowcy narzekali "Eee oni przeklinajo, walić taki protest" i "wstrętna lewaczka przejęła protest, teraz popieramy PiS".

Poziom s----------a umysłowego prawaków na tym portalu to dobry temat na doktorat z psychiatrii.
  • Odpowiedz
zdominowało 250 lewaków to wyłącznie wasza wina, bo nie potraficie wstać i cokolwiek zrobić.


@Aiusteia: ja nie czuje się lewakiem a byłem na proteście. Natomiast zgadzam się, że mało kto z tych nie lewaków zrobił jakiś protest aby wyjść, przejść przez całe miasto i pokazać problem dostępu mieszkań.
  • Odpowiedz
@Aiusteia: uwielbiam jak cały tag na wypieku aż kipi i te wielkie zapowiedzi upadku poparcia dla rządu, a potem jak trzeba eyjsc z domu to pic related xD
  • Odpowiedz