Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka inna sprawa której nie rozumiem zupełnie to czemu AKURAT klapek pozyczyl muminowi pieniądze na wyjazd filipa? Naturalnym wydaje mi się że to łysy by talie pieniądze pozyczyl jako dobry znajomy Mumina. Nie rozumiem skąd udział klapka w tym jest to dla mnie zupełnie niejasne.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarwaraBasia: Bo prezes to taka gnida co napuszcza jednych na drugich. Naklonił Klapka żeby pożyczył kasę wiedząc że ten och... Muminów jak przyjechali i oni mają o to pretensje.
Mumin nie oddał, Machaj zaswiadczyl za Mumina że on odda, teraz powie Klapkowi: Wiesz, ja ci mogę oddać tę kasę ale chyba Muminowi nie odpuścisz, nie dasz żeby taki idiota cię zrobił w balona... A właściwie to mamy rozliczenia i ty
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: dobre pytanie. Czemu wlasnie Klapkerson nie przelal sobie tych pieniedzy po prostu z konta PL na konto w Kambo jak robi to co miesiac otrzymujac wyplate od jutube? I jeszcze godzac sie placic Muminowi 50 $ za kazde 1 k $ ? Mysle ze te pieniadze nie byly Klapka i ze ta kwota 5 k $ nawet nie byla transferowana z konta Klapka tylko z konta kogos innego a
  • Odpowiedz
Nie rozumiem skąd udział klapka w tym jest to dla mnie zupełnie niejasne.


@WarwaraBasia:
Klapek pewnie pożyczył od Pchanej dolary amerykańskie Dawidowe alimentacyjne,
żeby mieć z tego jakiś zarobek na muminie powiedzmy ze 10% więcej ma mu oddać,
On nic nie robi bezinteresownie,rzymianin nie pomaga,rzymianin kradnie i oszukuje xD
  • Odpowiedz
Czemu wlasnie Klapkerson nie przelal sobie tych pieniedzy po prostu z konta PL


@Nightshift_: Tu pojawia się kwestia czy klapek ma w Polsce normalne konto a jeśli je ma to czy i ilu tam siedzi komornikow?
W każdym razie nie dokładnie słuchałem, czy tam pośredniczył Filip, czy to było przez konto mumina?
Jeśli mumina to być może mumin wbrew podejrzeniom nie ma
  • Odpowiedz
@WarwaraBasia: @Nightshift_ @Czerwonyalimenciarz
Klapek nic nie pozyczał Muminowi. Pierwotnie miała być to prowizja za usługę, którą Mumin potrącił z pierwszej transzy transferowanej kasy. A że pośrednikiem był Machooj, to dogadali się wszyscy jak zwykle, po pijaku. Mumin uknuł sobie, że jest to super deal (nie pytajcie jak to możliwe, że w tym małym móżdżku zrodziła się myśl, iż Klapek coś może zapłacić), a Klapek wymyślił sobie tezę, że
  • Odpowiedz