Wpis z mikrobloga

@dawidw94: satysfakcje? ze pan sprzedam ci poradnik na zarabianie milionow i pies sentino kogos w leb kopnal ta? bo byli w x osob? czemu do nikogo innego nie podbili tylko do slabszej osoby ktora wpadla z laska na gale?
  • Odpowiedz
@Morritz: A skąd i po co mają wiedzieć? Oni tam nie są od cieciowania tylko od opłacania świadków, zastraszania i przedstawiania silnych argumentów.

Nie wiadomo czy Olejnik nie nagrywał filmu o jakimś PDFie i nie chciał się zgodzić na usunięcie jakiś fragmentów.
  • Odpowiedz
Szkoda ze nic mu się nie stało, może idiota by odpowiedział za swoje czyny i nie bronie tu Olejnika tylko mówię jak człowiek do człowieka bo skutki takiego kopa mogą być poważne xd
  • Odpowiedz
Soccer na cwela zawsze będzie dawał satysfakcję. Pójście do sklepu też nie wiąże się z rozjechaniem przez samochód a jednak może się tak wydarzyć. Tak samo jak może się wydarzyć soccer na łeb w miejscu gdzie jest pełno kryminalistów, ćpunów i degeneratów będąc osobą publiczną powszechnie nie lubianą i robiąca z siebie kozaka w internecie
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: przecież to ty idioto mnie ciśniesz od samego początku i życzysz kopa na łeb to kto tu zgrywa kozaka z naszej dwójki? xd domyślam się że odbijesz piłeczkę cytując że napisałem że "możesz spróbować", więc od razu odpowiadam że to ty pierwszy się z------ś do mnie więc nie p-----l o struganiu kozaka przez kabel hipokryto
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: dobra, też muszę zacząć obrażać bo nie moge z ciebie XD ty zjebieto są friki i to jest wykop, czego sie k---a spodziewasz że będę spuszczał nad sportowymi waleczkami, szacuneczkiem i lizaniem po jajach? mają być dymy, lanie po ryjach, mikrofony na głowach, liście, partyzanty, buty na łeb i patologia, a to że akurat nie lubie olejnika i dało mi to satysfakcje to wyraziłem swoją opinie i c--j ci
  • Odpowiedz
@dawidw94: dziecko odstaw internet bo ci nie służy. to, ze to nie sa sportowe walki nie znaczy, ze można podejść do osoby na publice i z-----c jej kopa ktory może okazać się nawet smiertelny. masz z kolegami po 12 lat i myślisz, ze pisanie takich rzeczy robi z was kolejnego zaleckiego?
  • Odpowiedz