Wpis z mikrobloga

#samochody #motoryzacja #ford #mustang #chevrolet #camaro

Czy ktoś posiada/posiadał:
- Mustanga 3.7 V6
- Camaro 3.7 V6

I jest w stanie powiedzieć:
- jak wygląda dostęp do części w obu przypadkach
- generalne koszty utrzymania
- spalanie

W gre wchodzi tylko V6 bo V8 to już dużo za dużo. Nawet jak ktoś nie miał żadnego z aut, to zapraszam do podzielenia się opinią.
tenebrarum - #samochody #motoryzacja #ford #mustang #chevrolet #camaro

Czy ktoś posi...

źródło: 94d43e327d9303539cb1e2aac7032668_XL

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
a właśnie. Myślałeś o sprowadzeniu bitego z Ameryki lub Dubaju i naprawę w Polsce? Podobno sprzedają lekko uszkodzone za grosze


@mocarny_knur: ja szukam coś używanego w leasingu żeby zrobić koszty, tak jak mówiłem nie bije się na galach freakfightowych więc stać mnie tylko na "namiastkę" sportowego auta
  • Odpowiedz
"Jeśli nie stać cię na BMW M3CS to po co kupujesz BMW M340i?" "Jeśli nie stać cie na AMG GTR to po co ci AMG A35?"


@tenebrarum: Żadne z tych aut nie jest muscle carem, więc co to za przykłady?
  • Odpowiedz
przy jeździe w mieście/drogach krajowych 50-90km/h też?


@tenebrarum: Tak, wtedy też. Mustang ma lekki tył i szeroki kapeć, który na śniegu ma problem. W cylindersach powiedzieli mi, że mieli problemy z podjazdem na rampę na ich parkingu xD

Inny znajomek wspominał, że w zimę po prostu jedzie się bardzo ostrożnie, co bywa męczące.

Nie wiem jak v6 reaguje na gaz na niskich obrotach, ale v8 ma tak duży moment, że
  • Odpowiedz
Przecież to byłoby bez sensu jakby autem nie dało się jeździć w zimę. Chyba że mówią to ci którzy ruszają z przed świateł na 7k/obr żeby się popisać.


@tenebrarum: Nie wiem jak z Mustangami, ale Dodge Challenger z silnikiem 5.7 dostosowuje się do Twojego stylu jazdy. Chcesz p-----------ć i się popisywać? Komputer się dostosuje. Wolisz spokojną jazdę? Komputer się dostosuje.

Wbijesz pedał gazu do dechy? Spoko, zwiększamy obroty i utrzymamy obroty 2-3 tysiące na postoju przez parę minut. Jedziesz spokojnie? Spoko, 1k obrotów na postoju będziesz miał i spokojną
  • Odpowiedz
@tenebrarum: czekaj kłócisz się ze będzie drożej, ale nie sprawdziłeś? Kup ecoboosta. Chodzi o to żeby był szpan na wygląd auta, bo o co innego Tobie chodzi? Te auta jak już ktoś pisał to są bardzo prymitywne samochody. Cała frajda to jest silnik. Reszta prowadzenie jakość materiałów itp rzeczy są kiepskie.

Części są dostępne. Do mustanga nie ma w ogóle problemu, ale i do Camaro da się kupić. A jak
  • Odpowiedz
  • 0
czekaj kłócisz się ze będzie drożej, ale nie sprawdziłeś? Kup ecoboosta


@markus666: to równie dobrze mogę focusa z pakietem wizualnym ST zabrać xd

Chodzi o to żeby był szpan na wygląd auta, bo o co innego Tobie
  • Odpowiedz
właśnie o to chodzi że mustang będzie świrowal pawiana za ciebie, od krawężnika do krawężnika xd. Wejdź na jakieś forum mustanga i wpisz se "zima" albo "trakcja" to się dowiesz. Ale z tego co wiem to w gen VI coś tam podreperowali z przyczepnością żeby nie było takiego exportu wraków do Polski


@mocarny_knur: głupoty ()

@mocarny_knur: przy jeździe w mieście/drogach krajowych 50-90km/h też? Nie
  • Odpowiedz
@tenebrarum: jaka jest różnica w cenie zakupu między V6 i V8? Serio jest dla Ciebie nie do przeskoczenia?
Kupisz V6 i po kilku miesiącach będziesz żałował i zaczniesz szukać V8, więc może lepiej od razu pomyśleć o V8?

Te 420 KM to wcale nie jest jakaś potworna moc, której nie wykorzystasz, za to jak będziesz chciał szybko wyprzedzić albo włączyć się do ruchu na ekspresówce, to nie tylko zrobisz to bezpiecznie, ale też z uśmiechem na twarzy :)
Napęd na tył wymaga myślenia, ale to też nie tak, że zabija od razu. Trzeba wiedzieć jak tym jeździć.
Dobre zimówki zimą to podstawa. Bez nich będziesz miał problemy z jazdą nawet na płaskim i to bez gwałtownego
  • Odpowiedz
@tenebrarum mustang 3.7 będzie tylko ze Stanów i na 90% z wyposażeniem Base czyli podstawowym. Najlepszym wyborem będzie zdecydowanie 2.3, większa ilość dostępnych aut, lepsze wyposażenie, szybsze i mniej pali. Nie wiem jaki masz budżet, ale jak chcesz większy silnik to może rzuć okiem na infinity q60
  • Odpowiedz