Wpis z mikrobloga

  • 0
@mieszanamieszana 15 min to się spuszcza płyn a kolejne 40 min zalewa i odpowietrza co trwa dość długo bo musisz nagrzać samochód podczas jazdy (15-20 min i dolewać płynu co jakiś czas. Ale trzeba to robić regularnie żeby o tym wiedzieć. Jedynie absurdalną cena na tej karcie jest wymiana płynu hamulcowego nawet w ASO jest to 60% tej ceny.
  • Odpowiedz
@furcio: wykopcili Cię na wymianie oleju i to tak bez mydła. W serwisach oponiarskich takie są ceny, znajdź sobie lepiej inny warsztat, bo za wymianę jakiejś części eksploatacyjnej mechanik pojedzie sobie do Egiptu
  • Odpowiedz
@mieszanamieszana

@furcio: po co w ogóle wymieniany był plyn hamulcowy, wtf?


Ty tak na poważnie? Pojęcie higroskopijności i ogólnej degradacji są Ci obce? Ja wiem, że u nas w kraju się przyjęło, że wymienia się tylko olej w silniku i filtry, a jakiś płyn chłodniczy czy hamulcowy wymienia się przy okazji innej roboty, ale cholera jasna - szanujmy się i dbajmy o kulturę serwisową.
  • Odpowiedz
  • 0
@furcio dwie godziny olej?
Nie żebym ale nigdy mi nie zajęło 2 godz wymiana oleju. Nawet teraz jak jadę na warsztat to nie trwa to 2 godz.
  • Odpowiedz
@furcio: wymiana filtra powietrza powinna być w cenie czegos albo kosztować z 20zl a nie 130zl
Reszta drogo ale ujdzie.

Przynajmniej rozpisali Ci ceny. Jak ja ostatnio wstawiłem do mechanika to napisali usługa naprawy samochodu na paragonie i tyle nie wiadomo co za ile
  • Odpowiedz
Ty tak na poważnie? Pojęcie higroskopijności i ogólnej degradacji są Ci obce? Ja wiem, że u nas w kraju się przyjęło, że wymienia się tylko olej w silniku i filtry, a jakiś płyn chłodniczy czy hamulcowy wymienia się przy okazji innej roboty, ale cholera jasna - szanujmy się i dbajmy o kulturę serwisową.


@NuklearnySzpadel: w ogóle to ciekawe, że tak zalecają w instrukcji, a w praktyce nawet jak się ich
  • Odpowiedz