Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tego płakania pod hashtagiem #nieruchomosci i #kredythipoteczny #nastart skoro nic to nie wnosi. Przecież Ci politycy czy lobbyści nie czytają Wykopa xD Te dziesiątki tysięcy komentarzy / plusików itp to niczego nie zmieni xD Temat jest znany od kilku lat a ludzie zamiast podjąć jakiekolwiek DZIAŁANIE to wolą pisać komentarze w internetach xD Jedźcie do Tuska i obrzuccie mu chatę jajami czy biuro dewelopera jakiegoś xD trochę wyobraźni
PogromcaPISu - Nie rozumiem tego płakania pod hashtagiem #nieruchomosci i #kredythipo...

źródło: 91rmnn

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PogromcaPISu: ogrom ludzi wypowiada się w innych SM tutaj ja patrzę na tag jako podsumowanie wrzucane są nowości. To tak naprawdę z #nieruchomosci dowiedziałem się wcześniej, że będzie protest przeciwko dopłatom na którym byłem. Także nie zwalaj na siebie, że nie widzisz więcej niż poza ten tag.
  • Odpowiedz