Wpis z mikrobloga

@Cztero0404: rozbawilo mnie jak w radio 1 podczas wywiadu zapytana czy uwaza, ze jej taniec na teledyskach i wymowne skąpe ubiory pomogly jej w karierze, ona odpowiedziała, ze to nie ma wplywu na nic i ona poprostu uwielbia tanczyc.
Ma 21 lat, swieci d--a i szczuje cycem na kazdym kroku i to jej talent muzyczny jest kluczem swiatowego sukcesu wg niej.
  • Odpowiedz
  • 2
@LubieChrupac: Ona jeśli dobrze pamiętam generalnie wygrała kiedyś (jako dziecko jeszcze) odpowiednik Mam Talent jako tancerka i faktycznie jakby przed muzyką jej życiem był taniec. @ImCandy To jest akurat kwestia kontraktów muzycznych a raczej tego co w takowych jest zawarte umie śpiewać, umie tańczyć, ale nie można się oszukiwać iż na swojej seksualności tez nie zbija kapitału i czasami artyści muszą gadać głupoty. Kontrakty polegają na tym, że tam
  • Odpowiedz
  • 4
@ImCandy: Jest kiepskie nawet bardzo, ale dokładnie między innymi to ci ludzie mają w kontraktach muszą odpowiadać na około, odpowiadać dyplomatycznie lub zwyczajnie kłamać bo inaczej będą kary umowne. Wiesz dobrze się zarabia miliony czy tam setki tysięcy dolarów ale gorzej byłby zapłacić karę w podobnej wysokości. Poza tym wiesz kobiety jednak mają coś takiego, że większość z nich będzie wypierać robienie takich rzeczy.
  • Odpowiedz
  • 1
wiem jak to dziala, ale postawiona pod sciana z zapytaniem o wizerunek wyparcie jest kiepskie


@ImCandy: Poza tym jeśli chodzi o Tate to jej twórczość przejściem do większej wytwórni (ta seksualizacja) wyglądała totalnie inaczej, później przyszły do niej osoby odpowiedzialne za Ave Max między innymi robiąc ten sam model biznesowy, ale z naciskiem na większe pokazywanie d--y. Miranda Cosgrove na przykład nie chciała byś seksualizowana więc Sony rozwiązało z nią
  • Odpowiedz
  • 1
nie wiem czy bym sie zgodzil na wygibasy i swicenie psiorą za pieniadze. Kazdy ma inne pojecie godnosci, laski zazwyczaj niskie


@ImCandy: Prawda jest taka, że pojęcie godności i moralność zmienia się w momencie kiedy zaczynasz widzieć pieniądze ogromne chore powalone pieniądze w tej konkretnej kwestii u większości ludzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@ImCandy ciężko się z tobą nie zgodzić, ale uważam też, że ładnie śpiewa. Czasami coś tam ją posłucham se nie dla teledysku który potrafi być ... Xd
  • Odpowiedz
  • 0
@ImCandy: Spoko. Jest napisane, że to miało miejsce 2 lata temu, ona 2 lata temu miała jednak jeszcze trochę inny wizerunek sceniczny który dopiero zaczynał przechodzić w ten znany obecnie. Dobra, przynajmniej będzie czym trollować Tate przy następnej rozmowie z nią.
  • Odpowiedz
nie wiem czy bym sie zgodzil na wygibasy i swicenie psiorą za pieniadze.


@ImCandy: zgodziłbyś się, teraz nie robisz tego tylko ze względu, że nikt nie jest chętny płacić za to mężczyznom (poza ekstremalnie wąską grupą). Mężczyźni mają jakąś tendencje do wywyższania się na tym polu
  • Odpowiedz
@rzuf22 mialem okazje w zyciu robic z siebie pajaca za wieksze pieniadze i odrzucilem ta oferte prawie natychmiastowo. Wydaje mi sie, ze nie sprzedalbym swojej prywatnosci czy intymnosci za jakiekolwiek pieniadze.
  • Odpowiedz