Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, jak typujecie cenę:
- iPhone 16 PRO / 128 GB
- iPhone 15 PRO / 128 GB

w dniu premiery nowego iPhone'a? Zastanawiam się nad kupnem tego arcydzieła i już sam nie wiem co wybrać. Całe życie leciałem na androidzie, a obecnie nawarstwiło się tyle rzeczy, zeby w końcu przejść na japko. #iphone #apple #pytaniedoeksperta
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yakooo: kup 13'tke, zaoszczedzisz sporo siana. Mam i super telefon, nie widze zadnego powodu zeby przesiadac sie na nowsze i drozsze, bo roznica nie jest absolutnie tak duza zeby doplacac qpe siana.
  • Odpowiedz
  • 0
@nie_odpisuj: Szczerze mówiąc, nie opłaca mi się kupowanie starszych modeli. Zwłaszcza, że te nowe przy obecnym kursie $ - to w sumie okazja.

Chcę kupić na JDG, po odliczeniu VAT wyjdzie mi taka sama cena za nowego i16 PRO jak za "nową" i13.
  • Odpowiedz
  • 0
@nie_odpisuj: Ogladajac zapowiedzi, nie różnią się bardzo. Rzekomo ma być więcej feature'ów związanych z AI.
Ale jak już wchodzę w iPhone'a i chcę go mieć na lata to może wziąłbym najnowszego już.

Ciekawi mnie tylko, czy obecna cena iPhone 15 PRO podczas dnia premiery iPhone'a 16, spadnie. No bo obecnie i15 Pro kosztuje ~4600 zł, jeśli to co piszą w artykułach, że nowy iPhone 16 PRO ma kosztować ~5100, to
  • Odpowiedz
czy obecna cena iPhone 15 PRO podczas dnia premiery iPhone'a 16


@Yakooo: jesli 16 bedzie c-----a to ludzie rzuca sie na 15 pro i szybko sie wysprzedają, poza tym 15 Pro już nie kupisz u Apple
  • Odpowiedz
@Yakooo 15 Pro ma bardzo spoko ceny aktualnie. Kupując 16 Pro zapłacisz ok. 2tys. Więcej niż jakbyś miał wziąć 15 Pro a różnic nie będziesz miał wiele.
Czyli jak Ci nie szkoda kasy to kupuj 16 a jak masz łeb na karku to bierz 15 puki są bo po premierze 16 będzie ciężko
  • Odpowiedz
@iquiet: Nie że się czepiam, ale ten na amazonie 256gb kosztuje 1 099 Euro czyli około 4750 z wysyłką, ten z abfoto kosztuje 4 375zł, ale w wersji 128gb ( ͡° ʖ̯ ͡°) Sam szukam jakiejś fajnej promocji i powiem ci, że ciężko znaleźć 256gb za te powiedzmy 4,3tys zł
  • Odpowiedz
@12margo099 bo wysłałem Ci ofertę gdzie w dzień można było kupić 256GB za 4K? Taka się trafiła. Przeważnie w okolicach 4k są 128GB ale różne sklepy mają różne promocje. Może jutro jakiś sklep da 512GB za 3900zl xd
  • Odpowiedz