Wpis z mikrobloga

Widziałem na wykopie parę wpisów, że całe to życie studenckie to jest mit, że u nich nie było żadnych imprez, spotkań integracyjnych itp. i że wszyscy po zajęciach szli do domu / do pracy no i mnie to zdziwiło trochę, bo się wybieram właśnie, a od znajomych co studiowali no to słyszałem, że normalnie imprezy są nawet codziennie, dużo znajomości, fajna zabawa itp. a potem wchodzę na tagi #studia i #studbaza i typy dyskutują o jakichś kierunkach piwnicznych typu informatyka, AiR czy jakaś mechanika i budowa maszyn xDDDDDDDDDD no to jakie wy chcecie mieć imprezy na kierunkach dla nerdów, którzy całe życie tylko przed kompem piwniczyli, jeszcze pewnie sporo tych, którzy tak pisali, że c-----o było, to zaocznie studiowali i dojeżdżali z domu od rodziców zamiast do akademika iść, albo przynajmniej na stancję ze znajomymi a prawda jest taka, że imprezy normalnie były, tylko nikt takich sojaków programistycznych nie chciał zapraszać. Weźcie sobie idźcie na jakiś normalny łatwy kierunek typu socjologia czy kulturoznawstwo i do akademika i tam normalnie jest życie studenckie i można i w nos z-----ć i poruchać i wszystko zrobić, u stóp cały świat mieć, elo.

#blackpill #przegryw #s----------e
Archaniolborzyga_bryje - Widziałem na wykopie parę wpisów, że całe to życie studencki...

źródło: 8wyila

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Archaniol_bo_rzyga_bryje: w sumie to nie znam ludzi którzy mówią że nie ma imprez na takich kierunkach. Studiowałem dziennie na kierunku technicznym (AGH) i jak tylko się chciało i była możliwość, to na imprezy można było chodzić codziennie, nawet bywało że kilka razy dziennie.

Teraz robię drugi kierunek techniczny ale zaocznie i tu zwyczajnie nie da się codziennie chodzić na imprezy, natomiast co zjazd chodzi się na piwa, a raz na
  • Odpowiedz