Wpis z mikrobloga

  • 8
@thorgoth: https://www.google.pl/maps/place/Parking/@52.4599418,21.0717859,16.83z/data=!4m6!3m5!1s0x471ec194b82ea5e1:0xfabd693f18440310!8m2!3d52.4614591!4d21.072923!16s%2Fg%2F11jq77tqm7?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI0MDgyMS4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D

Nawet nie pytałem, o c--j im chodzi z tym cennikiem. Nie zdziwiłbym się, gdyby liczyli samochód, a potem dodatkową opłatę za wszystkich pasażerów i psa.
Cofnąłem się kilometr bliżej Warszawy, zaparkowałem przy drodze i poszedłem na jakąś prywatną, mniejszą plażę przy hotelu za 10zł. Wcześniej jeszcze przeszedłem się mniej komercyjnym brzegiem i są tam małe odcinki dzikich "plaż", ale wszystko obskoczone przez Sebów.

Myślę, że nad Zegrze już
  • Odpowiedz
  • 0
Myślę, że nad Zegrze już więcej nie pojadę. Już wolę nadłożyć godzinę drogi i pojechać np. nad Zalew Sulejowski, gdzie jest dużo ładniej, czyściej, mniej tłumów i januszerki.


@lewoprawo Bo jeździsz w złe miejsca. Nad zalewem są plaże tak puste, że już w zasadzie zarastają, bo pamiętają o nich tylko tubylcy, których prawie w ogóle nie ma. Wystarczy nadłożyć trochę kilometrów i ominąć te Nieporęty, Białobrzegi i Zegrza.
  • Odpowiedz
  • 6
@sierramikebravo: Jako ciekawostkę powiem, że byłem też na obchodach Bitwy pod Grunwaldem. Te obchody trwają chyba z tydzień z kulminacją w czasie samej bitwy. Przy jednym z wejść na teren tej bitwy jakiś typ ma swoją łąkę, na łące udostępnił parking.
20zł za miejsce na parkingu w zwykłe dni, 30 zł w dzień samej bitwy. Codziennie parkuje tam z kilkadziesiąt, może nawet 100 samochodów. W dzień bitwy kilkaset. Do tego
  • Odpowiedz
@BenAli: Nie ma juz takich miejsc... zjeździłem toto dookoła milion razy (na rowerze) i wszędzie jest już zasebixxowane. Wieliszew, Rynia, Arciechów... wszystko. Jedyna nadzieja w rzeczkach. Tam jeszcze można spotkać super miejsca.
  • Odpowiedz