Wpis z mikrobloga

Książkę Elizando można podzielić na dwie kategorie: 1) informacje, które każdy może zweryfikować i 2) Zaufaj mi, i tak mam super moce.

Elizando m.in. przy opisie incydentu tic-tac twierdzi, że Chad Underwood widział obiekt tic-tac gołym okiem - co nie jest prawdą, obiekt był zbyt daleko, aby pilot mógł go zobaczyć. Co więcej, sam Underwood mówił, że nie widział obiektu gołym okiem. Gdyby Elizando czytał ufo na poważnie, to by wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°). I teraz tak, jeżeli Elizando poległ przy tym kluczowym incydencie i nie tylko, upiększa informacje, które każdy może zweryfikować, to co z tymi, których nie możemy zweryfikować? Nie wiem, ale się domyślam. Przesłuchałem kawałek wywiadu u Rogana i wyłączyłem - echo chamber. Wolałbym, żeby ktoś skonfrontował go z jego twierdzeniami, ale takich ludzi Elizando blokuje na X'ie. Nie czytałem całej książki i nie mam zamiaru, szkoda czasu, ale to, co przeczytałem, tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że chłop idzie w ślady Greera: latające orby, remote viewing, rysunki statków kosmicznych i opisy ich działania. Jeżeli ktoś nie widzi red flagów w jego działaniach, to ufologia ma większy problem, niż wielu się wydaje. Zabawne, że jeszcze niedawno Elizando potępiał taką ufologię, chciał nauki i badań, a teraz p------i o byciu carem tortur i popełnianiu zbrodni wojennych przez remote viewing. Oczywiście zredagowane fragmenty w książce, to głównie lokalizacje budynków rządowych i nazwisk urzędników. Ta książka to eldorado dla debunkerów.

#ufo
Heekate - Książkę Elizando można podzielić na dwie kategorie: 1) informacje, które ka...

źródło: Screenshot_6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heekate: Ja powiem tak, żadnych rewelacji tam nie znajduje (oglądałem narazie tylkow wywiad i trochę wzmianek z książek) i wygląda to na raczej zrobienie 'szumu' być może przede wszystkim presji na rząd. Czy jego motywacją jest tylko kasa? Tego nie wiem ale co do tego że jest coś na rzeczy nie mam żadnych wątpliwości. Z kolei tematu remote viewing nie odrzucałbym jako tako ale łączenie tego z ufo to chyba
  • Odpowiedz
@Heekate: Być może tak musi gadać. Połączyć bzdury z realnością. Może to pewną odgórnie narzuconą taktyka służb. Nie takie dezinformację już były robione. Dlatego osobiście uważam, że Elizondo już swoje zrobił i powiedział, co może być prawdą. To co mówi teraz, jest zwykłym psy opem.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@cebulowy_krezus: Już niedługo w kolejnej książce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego osobiście uważam, że Elizondo już swoje zrobił i powiedział, co może być prawdą. To co mówi teraz, jest zwykłym psy opem.

@Van-der-Ledre Mam podobne zdanie. Dodatkowo w TV przedstawiają go jako jedną z kluczowych jednostek w tej kwestii, a chłop teraz gada takie bzdury i zmyśla, jak to nie ma na celu kompromitacji zagadnienia,
Heekate - @cebulowy_krezus: Już niedługo w kolejnej książce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dlatego osobi...

źródło: 456313624_384254554473283_3277769981522825502_n

Pobierz
  • Odpowiedz