Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej! Mam pytanie, używałem sildenafil kiedyś, ale mi się skończył i działał całkiem dobrze, chciałbym tym razem kupić i spróbować "Tadalafil", w aptekach widzę 3 różne. Maxon, Mensil i Maxigra, który z nich jest sprawdzony i najlepszy?

Drugie ważne pytanie, do osób które korzystały, ile mg wystarczy bo widzę, że tabletka ma 10mg. Mam lat 33, jestem ogólnie zdrowy, szczupły tylko niestety psychika siada, nerwica i to jest problem.

Sildenafil działał dobrze przy 25 - 50mg. Dorzuce tag divyzwykopem bo tam pewnie chłopaki użytkowali

#sildenafil #tadalafil #zwiazki #niebieskiepaski #randki #s--s #anonimowemirkowyznania #s-x #zdrowie #leki #divyzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Ja generalnie nie mam problemów, ale co jakiś czas kupuję maxigrę tadalafil 10mg, bo lata już nie te, a żona to by chciała kilka razy w ciągu dnia i długo. To 10mg działa na mnie przez prawie tydzień. Innych raczej nie testowalem bo i nie było powodu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @KwadratPolski - Nie wiem ile, ale no tak z 15-20min i tak, wydłuża finał

@wnocy - okej, coś mi to już mówi, pytanie czy zawsze bierzesz 10mg i jak to działa, że tak długo? Non stop chodzisz ze wzwodem czy na zasadzie, ze jak do czegos dochodzi to tak długo jest we krwi i łatwo osiagnac wzwód?

Sugerując się tym co piszesz to 5mg tez by zrobiło robote na
  • Odpowiedz
@lunga: Wydaje mi się, że generalnie mogę dłużej, plus mogę sobie robić przerwy. No i tak - łatwiej staje, więc jak normalnie między jednym bzykaniem i drugim muszę odczekać z pół dnia, tak tutaj nie raz wystarczy mi godzina.

@mirko_anonim te środki nie działają tak, że Ci pała staje i masz wzwód przez 3 dni. Po prostu ułatwiają ukrwienie narządu. Jak masz stres, zmęczenie, podziębienie itd. to trudniej jest
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jeśli problem idzie z psychiki to skoro sildenafil działał to znaczy że sam dales radę (a dokładniej placebo zadzialalo) bo on nie działa na problemy z psychą tylko z hydrauliką. Jak widać jestes zdrowy chlop tylko potrzeba ci baby która cie nie zestresuje, powodzenia miras. Szczera rozmowa z baba byłaby tutaj najlepsza.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Jestem_robotem123 Nie zgadzam się z tym, zresztą ten lek dostałem od psychiatry i nie dość, że pomógł na wzwód to jeszcze na długość seksu. No wiem, że nie działa na problemy z psychika, ale jeżeli Ci nie staje z uwagi na psyche to przepływ krwi do kuśki jest słabszy i stres blokuje, a ten lek ten przepływ usprawnia i mimo stresu nie ma problemu.

Kobieta mnie nie stresuje tylko fakt, ze moge nie podołać w tej kwestii i to takie błędne koło.

Nerwica robi swoje niestety i natłok myśli, zamiast skupić się na przyjemnosci płynacej z seksu to skupiam sie na tym zeby stał, a sildenafil działa tak, ze jak poczujesz podniecenie to pała stoi jak
  • Odpowiedz